www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sms Humoristike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 33
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Sms Humoristike   Wed Aug 30, 2006 10:59 am

Zoti te dha bukurin,zgjuarsin,intelegjencen po nuk ja vlejti ce ti nuk i pranove...........


Mobimak i ka klientet:te bukur,intelegjent,te zgjuar, te sjellshem,per fat te keq ju duhet te shkoni ke Cosmofoni...................


Jam menduar krejt naten edhe ne 6 te mengjesit erdha ne perfundim se me mir do te ishte sikur te fleja...

Kur zoti e solli intelegjencen e lishoj pas shiut,sa keq me vin qe ti ate dit ishe me qader................
Ta dish qe te dua shum ,shum, dhe kur te vije koha te martohem do martohem me ty ose me ndoni tjeter...


Mbrem te pash ne enderr ne nje livadh,edhe e di pse??!!
Se livadhi pa gomar nuk ngjan............


Me do shpirt???????
Po zemer ,Patjeter.......eshte te vdesish.........


S'thun kot dy koka mendojn me mir se njera........

O zemer ,o shpirt, o yll je kafsha me e bukur ne pyll................................

Sa e doja gruen e trajtova si thesar..................
dmth e futa ne DHE........................

U ula ne wc pe me pushu mu kujtu per ty dhe barku mu liru......

Unazen e fejeses e mbaj ne gishtin e gabuar,se jam martuar me njeriun e gabuar..............................................................................

Kur e fute ne goj ishte 25cm,leshi te mbeste neper dhemb,lengu qe lishonte ti pastroj dhembet,tashi eshte vjetruar a smendon qe te ka ardh koha ta nderrojsh furqen e dhembeve a??!!!!!!!!

Me tha shtriu,pastaj me tha hape,ma futi,edhe kur e qiti filloj te dale gjak,gjat gjith kohes un renkoja sepse ishte hera e pare qe qisja dhemb.....................................................

Gjykata me akuzon qe kam q...nje edhe ka
vdek te lutem nese ke mundesi ec edhe
tregoj qe je gjall......


Doja tet regjistroj ne nje konkurs per te shemtuara ama me than qe ste pranojn,un i pyta-pse,ato me than-qe nuk pranojn profesioniste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
 
Sms Humoristike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: