www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ankese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Ankese   Tue Aug 29, 2006 2:05 pm

kam un nje ankese. veni ca kenge te mira mer. se na vdiqet me keto kenge. na zuri gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Tue Aug 29, 2006 3:26 pm

Edhe une dua ca kenge te mira si psh House lol!
po na vute HOUSE do jeni me njishat Smile cheers
Nqs nuk mundeni HOUSE te pakten vini popullore te bukura
!Ajd njish jeni Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Tue Aug 29, 2006 4:16 pm

shi shi keta po tani per momentin nuk jemi ne radio ne te
radioshqip eshte nje radio tjeter nga qe serveri i radioshqip
ka ca probleme po ne jemi duke punu ne te qe ta rregudhojm
sa me shpejt ju kerkojm ndjes dhe nje her :!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Sep 03, 2006 10:22 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Wed Aug 30, 2006 11:27 am

LoOOoooooL e mir mir.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Wed Aug 30, 2006 3:27 pm

Jo re ska taniiiiiiii du House lol! Po zvute HOUSE e prisha
serverin hahahahaha Very Happy santa [Master] The_AnSwEr jeni njishaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


king cheers affraid rendeer jocolor Basketball Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Thu Aug 31, 2006 9:29 am

do house ky ncncnccn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Wed Sep 27, 2006 7:07 pm

Une kam nje ankese te vogel ne mundem ta quaj te tille,do doja te dija pse disa here me bejne ban ne chat fare kot duke me shkruar dhe me thone se ben fllode, une as se di cfare dreqin jane ato fllode mer amon. Une dhe te dija se cjane ato fllode nuk do me pelqente ti beja se une futem ne chat per pak humor dhe argetim e jo me bere fllode prandaj ju lutem next time kur te futem mos me ben ban kot se as tani spo futem dot ne chat. ><>< Me respekte nga Just_Friends <><>


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Sep 28, 2006 3:30 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Thu Sep 28, 2006 3:13 am

te kekojm ndjes Just_Friends per kick bane ne se jan pa arsye ne se keni ndonje problem perseri ne Chat futu tek kanali #ndihme duke shkruajtur /join '#ndihme ne se aty nuk merr ndimen e duhur /join #sherbimet dhe fol me mu personalisht flm per mirkuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: o shoku   Wed Nov 22, 2006 11:47 am

Po ke tema e sportit pse nuk shkruajme dot.
Vetem une apo te gjith nuk shkruajne dot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Tue Nov 28, 2006 8:06 am

Just_Friends shkruajti:
Une kam nje ankese te vogel ne mundem ta quaj te tille,do doja te dija pse disa here me bejne ban ne chat fare kot duke me shkruar dhe me thone se ben fllode, une as se di cfare dreqin jane ato fllode mer amon. Une dhe te dija se cjane ato fllode nuk do me pelqente ti beja se une futem ne chat per pak humor dhe argetim e jo me bere fllode prandaj ju lutem next time kur te futem mos me ben ban kot se as tani spo futem dot ne chat. ><>< Me respekte nga Just_Friends <><>


Edhe ato qe bejne floode e bejne per argetim me duket mua .....

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Mon Dec 04, 2006 5:10 pm

pfff hahhahahh e paskeni gjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese   Sat Dec 16, 2006 9:45 am

[Master] ver dhe muzike te huaja tek Radioja .
Mua me merziten keto kengen e ashtuquajtura shqipetare (shumica e tyre jane te kopjuara si psh melodia etj.)
As nuk dua t'i degjoj fare fare .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankese   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Ankesa Per Radion-
Kėrce tek: