www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A i besoni dashurise ne chat?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: A i besoni dashurise ne chat?   Wed Aug 23, 2006 11:29 am

Un jo per vete, spo e njohim dot njeriun afer jo mo ne chat geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Aug 25, 2006 8:14 am

Bashkohem me mendimin e parafolesit.SmileyCentral.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Wed Aug 30, 2006 1:00 pm

Eshte shume e veshtire per mendimin tim t'i besosh dikujt aq shume sa per ta hapur zemren qe ta duash ate njeri... Mbase krijon ate simpatine per muhabetet qe beni, por vetem dhe vetem ne chat... hmmm besimi nuk ekziston (dhe ne dashuri ajo eshte e rendesishme)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
AsO_sHkOdRaN



Male
Numri i postimeve : 1
Age : 30
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: PO   Wed Aug 30, 2006 1:06 pm

te tregohem i sinqert po !!! por mua me ka ndollur dhe e i besoi ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Sep 08, 2006 4:16 pm

a i besojm dashurise ne chat???
ne radhe te pare do thoja qe jo cdo njeriu mund ti besosh por une kam 2 shembuj: 1 shoqja ime u njojt me nje cun ne chat dhe tani jane te fejuar po bejne planin e marteses Very Happy dhe jane shum te lumtur. po ashtu dhe nje vajz tjeter qe e njof... kshu qe pse te mos i besojm?? mbase ndodh ne raste te ralla por nuk eshte e thene qe ti hapemi dikujt qe me here te pare monkey nuk e di nqs une personalisht do ti besoja dikujt ne chat por ka njerez qe i besojne Very Happy kte desha te them Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Sep 14, 2006 12:42 am

Well... i know about a couple who fell in love in this chat... but i cannot say their names cuz it wouldnt be fair on them

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Tue Nov 07, 2006 5:03 pm

POOOOOOOOOOOOOOOOO
Embarassed I BESOJ SEPSE ME KA NDODHUR VETE
JAM DASHURUAR PAS NJE VAJZE NE CHAT
BESOJ SE JEMI TE LUMTUR TE DY Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Tue Nov 07, 2006 9:10 pm

ALB_MaGji, sa ke bertit mer Very Happy Very Happy ,"POOOOOOOOOOOOOOOOO" , lol

Secili nga ne qe futet ne chat e ka nje arsyje, nje per tu argetuar, nje per tu dashuruar, etc.. ka dhe nga ata qe futen per me tall njerez se skan cfar te bejn tjeter. Keshtu qe chati eshte ashtu siq e merr, pavarsisht qe nga njeher mund te bisedosh me njerez qe te ndorrojne mendimin per chatin, nga argetim ne dashuri, ose nga dashuri ne argetim etc.... dhe nuk eshte aspak cudi qe te biesh ne dashuri ne chat Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Wed Nov 08, 2006 3:26 pm

Gladiator bukur e ke then lale
Me sa shikoj na qenke dashuruar hehehe Kodosh cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Wed Nov 08, 2006 9:32 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Gladiator bukur e ke then lale
Me sa shikoj na qenke dashuruar hehehe Kodosh cyclops

hahaha " na qenke dashuruar", tani per tani jo lal, ama para 3-4 muajsh isha, qe do qe nuk zgjati shume Crying or Very sad , nejse i ka jeta keto gjera. Smile

Shume veta ketu thon eshte veshtire te dashurosh ne chat, jo keshtu jo ashtu, veshtire eshte kudo sot jo vetem ne chat. Se njeri e hap zemret kurse tjetri jo, keshtu qe ai/ajo qe e hap ndanjeher edhe i thyhet Neutral .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Nov 09, 2006 6:08 am

E vertet eshte lale
Mire e the qe ai/ajo e hap Zemren ndersa tjetri/a jo
Pastaj thone te gjithe meshkuj jane njesoj
Gjithmon kur vjen puna qe shkatrohet nje dashuri mashkulli e ka fajin santa
Shpresoj te gjesh vajzen e duhur lale
Po he mos e vri mendjen se Dashuri eshte 1 iken 1 vjen lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Nov 09, 2006 1:35 pm

Ja folemm maestrat e dashurise... O njerez... Kot beni plane ju... Magjija tha qe dashurija njehre iken njehere vjen... e moret vesh...? Razz

Dashurija po qe e paster dhe e vertete eshte pergjithmon... ok cuna? Very Happy

Gladi... qe kur kshu mo qe se ditkam une, qeke dashuru ti ne chat e ste doli mire? Me rafte pika... here tjeter mos i merr hapat e medhenjt Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Nov 09, 2006 2:50 pm

hahahahahaha Melkaa, sa mire ja u ke thene moj, te lumte goja Very Happy po kta mir i gjen se kshu e quajne, "nje iken nje vjen" si ai stacioni i atobuzave lol! dhe po iku i pasi ska gje se vjen i dyti, hehehe mos e vritni mejdne jo se shaka bejme, te vjen kur nuk e pret. lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Nov 09, 2006 4:49 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahahahaha Melkaa, sa mire ja u ke thene moj, te lumte goja Very Happy po kta mir i gjen se kshu e quajne, "nje iken nje vjen" si ai stacioni i atobuzave lol! dhe po iku i pasi ska gje se vjen i dyti, hehehe mos e vritni mejdne jo se shaka bejme, te vjen kur nuk e pret. lol! lol!
Tironce na i ka fut kjo Melka ne heeeeee
O Melka kam thene njeher vjen e njeher iken sepse ske cfare ben kur dikush nuk pranon Dashurine tende dmth ajo iken
Pastaj ajo qe vjen eshte dashuri tjeter apo jo
Nese ajo qe the ti NQS eshte e sinqerte eshte e paster eshte pergjithmone
EEEEEEEee lale ka edhe te pastra qe nuk jane pergjithmone se ti mer Zoti
Crying or Very sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Nov 09, 2006 8:32 pm

* MeLkA * shkruajti:
Ja folemm maestrat e dashurise... O njerez... Kot beni plane ju... Magjija tha qe dashurija njehre iken njehere vjen... e moret vesh...? Razz

Dashurija po qe e paster dhe e vertete eshte pergjithmon... ok cuna? Very Happy

Gladi... qe kur kshu mo qe se ditkam une, qeke dashuru ti ne chat e ste doli mire? Me rafte pika... here tjeter mos i merr hapat e medhenjt Razz


Melka, si paskem harru me te then ty une mi? Laughing. Une nuk thash as qe doli mire as qe nuk doli mire, po ju pergjigja temes se chatit Smile , pastaj nuk u dashurova ne chat por chati ishte shkaku qe u njohem me njeri tjetrin.


"here tjeter mos i merr hapat e medhenjt" ehhh mire e ke ti po qe do se fillojn e behen njerezit kurjoza dhe te pyesin perpara.

Sa vjec je? Me cfar merresh? Ku jeton? Pse jeton? Laughing Laughing edhe keshtu qe une ja nisa ti barazoj hapat, ama kur ajo ndaloj une e kalova me hapa siduket lol!

Here tjeter nuk do i kthej kujt pergjigje kur te me pyesin. Cool

Si e ke emrin? Sorrry e harrova per momentin lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Thu Nov 09, 2006 8:56 pm

Tironce_Vogel shkruajti:
hahahahahaha Melkaa, sa mire ja u ke thene moj, te lumte goja Very Happy po kta mir i gjen se kshu e quajne, "nje iken nje vjen" si ai stacioni i atobuzave lol! dhe po iku i pasi ska gje se vjen i dyti, hehehe mos e vritni mejdne jo se shaka bejme, te vjen kur nuk e pret. lol! lol!


Tironce, nuk e tha me ate kuptim ai joo lol, "si stacioni i atobuzave" Laughing
Ama edhe po ta krahasosh ashtu siq thu ti, me verte vjen i dyti por vjen me vones ama lol! .

Kush te vjen kur nuk e pret, autobuzi apo dashuria? lol! lol!


ALB_MaGjI, Faliminderit nga ti lal. Kur vjen puna te dashuria ne shumten e rasteve faj ngel jetim nuk i dihet se kush e ka fajn, (mashkulli apo femra) se te dyja palet kan mendime te ndryshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 5:53 am

Glado ci keto mer lal asgje santa
Melka mos e jeto jeten tende me endra ok
Tironce autobuzi ka ngel ne mes te ruges
se po i rjedh vaji nga koka e antenes afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 8:24 am

Per mendimit tim dashuria ne chat esht fallso edhe rrenaaaa Evil or Very Mad

Esht shume e veshtir tju besosh njerzve ne chat se te gjithe rrejneeee


Razz Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 9:39 am

amerikane_kisss shkruajti:
Per mendimit tim dashuria ne chat esht fallso edhe rrenaaaa Evil or Very Mad

Esht shume e veshtir tju besosh njerzve ne chat se te gjithe rrejneeee


Razz Crying or Very sad

amerikane_kisss, mos i fut te gjithe ne nje thes se nuk i nxen thesi Laughing , jo te gjithe rrejne, pastaj nese rren ne chat do te thot se rren edhe kur nuk je ne chat(ne raste te tjera te jetes). Ka dhe qe rrejn nuk them se ska. Pastaj nuk eshte e thene ti thush tjetrit ne chat "Te Dua" pa e taku ose pa e pare me sy, se nuk ka kuptim. chati eshte ndryshe, telefoni ndryshe, drejt per drejt krejt ndryshe Smile .

amerikane_kisss, nese te rrejn ne chat futi i mendje te leht se ne fillim kan rrejt veten e tyre pastaj ty Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 2:09 pm

Glado ketu e ke then tamam se te gjitha anet e dashurise jane te ndryshme
Por ne chat po re ne dashuri nuk bie nga pamja e jashtme
por nga shpirti i njeriut
Sepse dashuron zemren dhe shpirti e saj e jo pamjen e jashtme
Sa per ty Amerikane mir te thot Glado nuk jane te gjithe njesoj
Ka edhe cuna te mire si une edhe Gladiatori qe nuk rejn Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 5:35 pm

Sa per ty Amerikane mir te thot Glado nuk jane te gjithe njesoj
Ka edhe cuna te mire si une edhe Gladiatori qe nuk rejn

haahahahaa ehe pa e di ball mire se ashtu thon te gjitheeeeee
tongue

se di silent ka edhe njerz qe nuk rrejn, por mua me ka ndollur kam ra ne dashni me njarin nga chati edhe ai me ka rrejtur shumeeeee Crying or Very sad Sad Mad

prandaj mendoj se te gjithee jane fallso edhe rrejneee

ky esht veq opinioni im pipsss mas e merrni seriozisht

gjithe mendojme ne menyra te ndryshmeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 5:44 pm

_Gladiator_ shkruajti:
[quote="Tironce_Vogel

Kush te vjen kur nuk e pret, autobuzi apo dashuria? lol! lol!
.


Gladooo aaa sme kuptove nje here dreqei ta haje lol! lol! kam thene "te vjen kur nuk e pret" po ta kisha fjalen per atobuzin nuk do te kishte kuptim fjala ime sepse atobuzi ka nje orar te caktuar kur vjen kshu qe kun do ishte e drejte qe te vjen kur se pret, e kisha fjalen per njeriun e zemres apo te dashuren, qe te vjen atehere kur nuk e pret. Kjo eshte thenie nga shkrimtare qe per momentin nuk e maj mend kush e ka thene, dhe nuk e kam shpik une Razz lool

Dashuria ndodh aty ku i jepet mundesia, mbase dhe ne chat pse jo kshu qe amerikone kiss kiss shum e zhgenjyer me dukesh nga chati Razz sigurisht qe ne chat dhe na genjejne por dhe i genjejme hehe me vjen keq amerikone per ca tka ndodh Sad. por pas nje kohe njeriu genjen sa genjen dhe pastaj del ne shesh cdo gje Smile apo e kam gabim??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Fri Nov 10, 2006 8:09 pm

Tironce_Vogel shkruajti:


lol! lol!
.




Dashuria ndodh aty ku i jepet mundesia, mbase dhe ne chat pse jo kshu qe amerikone kiss kiss shum e zhgenjyer me dukesh nga chati Razz sigurisht qe ne chat dhe na genjejne por dhe i genjejme hehe me vjen keq amerikone per ca tka ndodh Sad. por pas nje kohe njeriu genjen sa genjen dhe pastaj del ne shesh cdo gje Smile apo e kam gabim??[/quote]


I AGREE WITH U SISI UR SO RIGHT Wink

U COULDNT HAVE SAID IT ANY BETTER Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Sat Nov 11, 2006 9:27 am




Tironcee, ate te autobuzit e thash si shaka se e kuptova se ku doje te dilje, e ke degju ate shprehjen ti? e kuptoj por se mor vesht lol!

"sigurisht qe ne chat dhe na genjejne por dhe i genjejme hehe" hmmm, kjo sme duket e drejt mua. Se me kan genjyer mua me para cfaj kan te tjeret qe duhet ti genjej une?

Nese fillojm te genjem se na genjejn te tjeret ather dhe ne jemi genjeshtar si te tjeret. Smile

ahh si o bo chati , edhe kur thu te verteten nuk te beson njeri me se thon ec mo se po genjen ky lol!

amerikane_kiss, ai qe ta ka genjyer ty, ku jeton? Qe ti vejm tritolin te dera lol! Apo sta ka thon adresen tamam lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Sat Nov 11, 2006 9:42 am

ALB_MaGjI shkruajti:
Glado ketu e ke then tamam se te gjitha anet e dashurise jane te ndryshme
Por ne chat po re ne dashuri nuk bie nga pamja e jashtme
por nga shpirti i njeriut
Sepse dashuron zemren dhe shpirti e saj e jo pamjen e jashtme
Sa per ty Amerikane mir te thot Glado nuk jane te gjithe njesoj
Ka edhe cuna te mire si une edhe Gladiatori qe nuk rejn Razz lol!


"Ka edhe cuna te mire si une edhe Gladiatori qe nuk rejn"

heh pra heh se kte doja ti thoja po i rash larg e larg Laughing .

"Sepse dashuron zemren dhe shpirti e saj e jo pamjen e jashtme"

Ke plotsisht te drejt, por ama nuk i zbaton kush keto qe thu ti 100%. Pse ne shumten e rasteve mbasi chatojn me njeri tjetrin ne chat me ore te tera, gjithmon njeri i thot tjetrit a ke msn? Se do me e pa ne foto Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Sat Nov 11, 2006 11:52 am

_Gladiator_ shkruajti:




amerikane_kiss, ai qe ta ka genjyer ty, ku jeton? Qe ti vejm tritolin te dera lol! Apo sta ka thon adresen tamam lol!


HEHE CA DAN ME DIT TI MAR EEEEEEEE



SE DI LOL lol! lol! lol! TRUE BUT SAD Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Sat Nov 11, 2006 6:43 pm

_Gladiator_ shkruajti:

"sigurisht qe ne chat dhe na genjejne por dhe i genjejme hehe" hmmm, kjo sme duket e drejt mua. Se me kan genjyer mua me para cfaj kan te tjeret qe duhet ti genjej une?
lol!

Gladoooo haha kam dashur te them se ka raste qe dhe genjejme psh me nje qe nuk na pelqen muhabeti ja rasim i genjeshtre dhe iken ai/ajo, por nuk do te thote se ne jemi te vetmit qe po genjejme, kshu qe "dhe na genjejne por dhe i genjejme"

amon dhe juve lol! po te mos genjenim nga do ta dinim qe ka dhe genjeshtra Wink lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Sun Nov 12, 2006 1:38 am

Me lidhje me kete tem :: A i besoni dashurise ne chat? :: Si pas mendimit tim Ka shum qe jan genjeshtar dhe vin ne chat te tallen me ndjenjat e tjerve dhe ka sa tre dush qe vin per te kaluar kohen nga merzia nga qe jan larg vendlindjes dhe duke shiku shum goca qe qe bien ne dashuri ne chat nuk do te thot qe dashuria e chatit eshte gje e keqe se nuk e njef njeriun kjo eshte tek Ne ne se ti bien ne dashuri ne chat mos bjer dhe me kemb ne uj shiko ku shkon , sjelljen kam njohur shum goca qe jan Vrar ne zemer nga dashuria e chatit nga Besimi i nje cuni ne chat "Si pershembudh e merrim disa raste qe kam degju un foto ne webcam nje gje qe un e kam me inat " e bera roman mos qeshni ju re se tani u zgjova nga gjumi Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: A i besoni dashurise ne chat..?   Tue Nov 28, 2006 1:41 am

Unė pervete i besoj dashurise ne chat.
Ndofta nuk ėshtė e drejtė por ē'do njeri qė ėshtė i sinqertė vet dhe vepron me sinqeritet ne ē'do aspekt.,- I duken tė gjithė tė sinqertė.!

-
Ndoshta Gabohem.Por Gjithsesi Besoj Qė Jam i Mirėkuptuar Nga Ana Juaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   Tue Nov 28, 2006 6:59 am

A i besoj dashurise ne chat ...........

Mua veshtire te me ndodhi se cdokush mund te mendoje nje gje dhe te shkruaje nje tjeter (jo te gjithe mund te jene te sinqerte per kete e kisha llafin afersisht si mendimi i [Master]) . Por per simpati them se mund te ndodhe ose me mire te themi ndodhe gjithmone.

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurise ne chat?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A i besoni dashurise ne chat?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: