www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si Ju duket Forumi Radioshqip

Shko poshtė 

Si Ju duket Forumi Radioshqip
Shum i mir
58%
 58% [ 7 ]
I Mir
33%
 33% [ 4 ]
I mir dhe i Keq
8%
 8% [ 1 ]
I keq
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 12
 

AutoriMesazh
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 33
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Sat Aug 26, 2006 5:48 pm

Ketu Mund Te Shkruani Cdo Mendim Per Forumin ""I MIR APO I KEQ"" Ju shkruajeni... Dhe Do Keni pergjigje Direkt Nga Moderatoret e Forumit...

Faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Wed Aug 30, 2006 1:28 pm

po ky forum eshte mire mer. po hapni e ca tema te reja do behet super fare. mua me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 32
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Wed Aug 30, 2006 3:29 pm

Edhe muve me pelqennnnnnnnnn shume Normale qe do i pelqe edhe te tjrve se e ka be ai poci Very Happy [Master] Very Happy lol! Beratsi_mistrec je njish edhe ti Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
deniel22

avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 34
Registration date : 10/09/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Mon Sep 18, 2006 7:18 am

Forumi...?Yll fare edhe pse skam pasur sh kohe qe ta studioj mire fare. Te pakten per aq sa kam pare me pelqen. Nje ide...? Ca tema ose ide te reja sdo ishte keq.

deniel22 lol! afro Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Tue Oct 17, 2006 8:03 pm

Ok... na duhet nje nenforum me tema te pergjithshme "tema shoqerore"... (them se e ka vendin aty mbas dashurise, por para muzikes)

Cdo gje tjeter... FANTASTIKE


Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
Just_Friends

avatar

Male
Numri i postimeve : 77
Registration date : 14/09/2006

MesazhTitulli: Pershendetje   Wed Oct 18, 2006 7:42 pm

Tani eshte pyetje apo diskutim e!!! Question Sbesoj se duhet te beje nje pyetje te tille se eshte e qarte qe eshte fantastik ky forum por ajo qe mungon eshte mungesa e te gjitheve, duhet te futeni me shpesh dhe te shkruani dhe me shume qe ta zbukuroni kete forum edhe me shume. Eshte gjynah nje forum i tille te qendroje bosh prandaj ku forum mund te behet edhe me i bukur dhe fantastik gjithcka eshte ne doren tuaj mos harroni. Me Rrespekte nga Just_Friends Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cannabis_sativaMale
Numri i postimeve : 8
Age : 34
Localisation : itali
Emploi : student
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Sun Oct 22, 2006 10:39 am

c`kemi nje here mire te gjithe? Razz Forumi per mendimin tim eshte i lezetcem,megjithese do behet akoma me i bukur Wink !!!Tani une do sugjeroja nje seksion per Kinemane apo Kinematografine se besoj eshte atraktive dhe ka shume hapesire dhe mund te jete terheqese per te gjithe besoj!flm per mirekuptimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Mon Oct 30, 2006 3:30 pm

Mendoj se mungojne disa nenforume te rendesishme dhe qe ja vlen vertete te jene ketu. Me nje grup prej 3-4 personash mund te nxirren mendimet dhe te shtohen dhe 3-4 nenforume te tjera qe do te benin te mundur me shume hapesira per cdo lexues apo anetare te forumit per te shpalosur mendimet e tij. Gjithashtu mendoj se ketij forumi i mungon gjithashtu dhe nje rregullore e mirefillte, por per kete ka kohe, eshte ende heret. Si fillim do te ishte mire te shtoheshin keto 3-4 nenforume qe permenda dhe me lart ne menyre qe secili ta gjeje veten te perfaqesuar ne cfaredolloj teme.

Lukas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Tue Nov 07, 2006 4:40 pm

kam 1 problem sepse vetem moderatoret hapin tema te reja. nuk po me pelqen shum kjo gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Sun Nov 12, 2006 2:05 am

Moderatoret nuk Bejn gje dot vetem un moderatoret vetem fshin dhe korrigjojn temat ne se eshte ndonje tem qe keni dedhir te hapet ketu ne forum mun te shkruani dhe te bini dakort dhe un do bej te mundur te hap temen per ju

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Sun Nov 19, 2006 7:30 am

o master boll mo shkrojte mbas cdo pergjigje
keni dale jashte teme
ose keshtu ose ashtu
Se po behesh si polic qarkullimi
lol! afro

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cannabis_sativaMale
Numri i postimeve : 8
Age : 34
Localisation : itali
Emploi : student
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: :(   Sun Nov 19, 2006 9:01 am

Ej he re do e zgjeroni apo jo nje cike forumin ????Hapni ore nje seksion per kompjuterat! Kinemane!Streaming!Besoj qe jane seksione ku ka shume hapesire per te shkruar pastaj mos u ankoni qe nuk shkruajne te tjeret!!! scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Mon Nov 20, 2006 8:20 am

MJAFT ME FSHIRJEN E PERGJIGJEVE... Shikoni pak pergjigjet tek nenforumi i poezive... gjithe ai chit chat atje... PSE ATO NUK FSHIHEN, POR FSHIHEN MESAZHE TAMAM SI PSH TEK TEMA E PREZANTIMEVE? Ka barazim ketu, apo ke te doni ju ia mbani shenimet e ke nuk doni ia fshini... TURP!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Mon Nov 20, 2006 12:00 pm

Temat qe jan fshi tek Prezantimet jan fshir aksidentalisht dhe e 2 nuk mund te shkruni aty ne temat e prezantimeve postime pa lidhje si pershembudh postime qe nuk kan lidhje me prezantimet sic jau thash dhe me siper mund te shkruni mir se erdhet dhe kalofshi sa me mir jo te beni si me qen duke fol ne chat per ashtu futuni ne chat chati eshte hap per tegjith ! ne se shkruhet postim pa lidhje te temes do te fshihet !

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Mon Nov 20, 2006 3:04 pm

E di cke ti master me bej mua moderatore dhe ta shofesh sa rregull do kete Wink (masteri tani thote me vete papa ke te bej une moderatore llafazanen me te madhe ktu ee Razz ) he master si thua???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Mon Nov 20, 2006 5:42 pm

hihihihih nuk me len gruja me pas kolege pune :p pyet ate Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Tue Nov 21, 2006 8:46 pm

master te fala grus i thuj se nuk ti fus duret se kam burrin tim hahahaha, ska gje per moderatore mos e vri mendjen se bona shaka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Wed Nov 22, 2006 11:58 am

urime per forumin eshte shum i kendshem por ka disa tema qe nuk pershtaten si psh ajo pershendetje eshte kot fare dhe ke tema e sportit nuk na lini te shkruajme.por gjithsesi ju falenderojme per keto mundesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Tue Nov 28, 2006 8:02 am

Forumi eshte ne rregull por akoma nuk i keni shtuar dias tema qe un kam thene qe jane te nevojshme per forumin . . .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Sun Jan 07, 2007 1:58 pm

Une votova i mir dhe i keq, sepse ngaiher kur dun me punu tamam dhe forumi eshte tamam, nganjeher fshihen temat nga mod pa lajmerim pa asigjo, kur bohet ndonje pyetje nuk e mer njeri mundimin per me kthy pergjigje. Skam ca them tjeter, per kto arsye edhe vota ime shkon per ate qe thashe me siper.

Lukas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   Wed Jan 17, 2007 12:52 pm

i mir ka akoma shume gjera per tu shtuar .
nese vihet akoma dhe pak dore do te behet i papare .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Forumiiii   Tue Jan 30, 2007 1:59 pm

Forum i mire eshte ky por shume me i mire do te kishte qene po te ishte ne nenforumi Informatike Apo Internet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Ju duket Forumi Radioshqip   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Ju duket Forumi Radioshqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Forumi-
Kėrce tek: