www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 1 2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: 1 2   Sat Aug 26, 2006 5:05 pm

ehua


Edituar pėr herė tė fundit nga BeRaTsi_MiStRec nė Tue Feb 18, 2014 12:53 am, edituar 6 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: 12   Sat Aug 26, 2006 5:11 pm

12


Edituar pėr herė tė fundit nga BeRaTsi_MiStRec nė Tue Feb 18, 2014 12:53 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
_TONY_MONTANA_

avatar

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: 1 2   Sun Aug 27, 2006 8:05 am

Mos Ma Merrni Per Ters Eshte Shaka::::
Diku Poshte Kam Nje Qen
Vetem Naten Fergellon
Prush i Skuqur Leh E Leh
Eja Vajze Se Ste Kafshon.
Hahahaha Sa Kam Qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: 1 2   Wed Aug 30, 2006 1:21 pm

ore Beratso pse nuk je bere poet ti ore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: 1 2   Sat Nov 11, 2006 5:35 pm

Beratsoooooooo BRAVOOOOOOOO TE LUMTEEEEEEE SA MIRE DIN ME SHKRUJT POEZI MAR PAPAPA Razz


NOTEN DHJETEEEE MERRRRRITON Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 1 2   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
1 2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Poezi-
Kėrce tek: