www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ja Ta Nis Un

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Ja Ta Nis Un   Sat Aug 26, 2006 2:24 pm

Po e Nis un Kete Faqe.
Dua Te Pershendes Ne Radhe Te Pare [master] Qe Eshte Njeshi Ketu Qe Na Mundeson Keto Pershendetje Dhe Ate mIRC Fantastik.
Dua Te Pershendes ina_uk qe eshte Yll bote.....
Pershendes edhe Arjana Qe Eshte Shoqa Ime me e Mire Ne kete Forum Dhe Server

Very Happy Ju Dua Shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sat Aug 26, 2006 2:52 pm

Po e vazhdoj une atehere.

Pershendes ne radhe te pare BeRaTsi_MiStRec, qe e hapi kete teme dhe me ka befasuar me disa nga shkrimet e postuara prej tij. Gjithashtu edhe [Master] qe eshte i MADH fare, ta ka qejfi me bisedu me te. Per te mos harruar gjithashtu edhe Capitan_Uncino. Ka edhe shume te tjere qe do ma kishte enda ti pershendesja, por po i le per nje here tjeter.

Me pak fjale, shume nga anetaret e ketij forumi jane fantastik. Shpresoj te mbeten gjithmone keshtu.

SmileyCentral.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sat Aug 26, 2006 4:39 pm

Hehehe ku te filloj un tani pershendetjen kam shum
me pershendet se tegjith jeni te mir pa ju nuk ka
gje te mundur as si web ju pershendes tegjithve
ne radh te par kolegun tim ,Joker, BeRaTsi_MiStRec, THe_AnSwEr, ^CIA^, dhe
ina_uk qe eshte si shpirt e kam moter te mir kete drqin Smile dhe pastaj pershendes tegjith anetaret tjer si pershembull [masters_babe],Arjana,DON`T_TRUST_ANYBODY,ina_uk,ilda,^CIA^
,Lukas,THe_AnSwEr,Lord_Of,_RENTI_,^_ViPeR_^,^ReD^-^DeviL^,cannabis_sativa,Clever_Boy,Kingu^Tirones,shkoder
,_TONY_MONTANA_,Capitan_Uncino,Capitan_Uncino,Joker,jungle_boy,
AsO_sHkOdRaN,scotch,Anxhelo,i_pa_pershkrueshmi,_BaD_BoY_KoRcA_,
boby_msn,fLr,GaToRaDe,Olympus,XTREME,Register,vrasesi_i-zemrave,hakmarresi,dOn`ZhAnI,DuRReSaKu,i_mencur,rolando,Meti_at,
_syjeshili_,i_pavdekshmi,Mandushi

Gjithashtu pershendes dhe tegjith Anetaret e ri qe do shtohen dita dites ju uroj Te kalojn caste sa me te kendeshme
Me respekt
[Master] Admin
www.Radioshqip.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
_TONY_MONTANA_

avatar

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Aug 27, 2006 7:55 am

pale Hajde nje pershendetje per te gjithe stafin e irc.shqipkiss.com ose Radioshqip.net ose radiokiss.org Jeni njesha qy te gjithe respekte nga une _TONY_MONTANA_ jeni me njeshat Respekte per X^File xhoNi Mr_Elbasanlliu CaSaNoVa shkodrani_gr IL_MONTE _ILIR_EL_ tung kejda Arjana TePeLeNsIa_OmEl beratsi_mistrec shum e shum te tjere ej se po pertoj me shkrujt ju kam pershendet te gjitheve se per momentin ndodhen shume ne menje po sme kujtohet asnje jeni njesh affraid lol! Basketball Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Aug 27, 2006 11:32 pm

Ehh pra me falni qe nuk ju kam pershendetur por se kam pare kete tem Very Happy Pse nuk flisni ju ketu qenka ber njish Smile Apo thuaj te jesh ne staf me njisha njish do behet edhe serveri!Eh une nuk pershendes se do harroj ndonjerin edhe do i ngelet hatri pastaj Wink ! Kshuqe jeni te pershendetur te gjithe kush e shef kete tem [Master] ti je me njishi nga te gjithe kjo dihet seshte nevoja ta them une Razz Edhe nje puthje per Arjanen ! Kaq kishe ajd Bye! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Joker

avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 34
Localisation : Durres, Al
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Mon Aug 28, 2006 1:40 am

Nje pershendetje dhe nga ana ime per te gjithe forumistet qe kane kontribuar me ndihmen e tyre per ndertimin e forumit dhe chatit, pershendes [Master] qe ka bere nje pune mjaft te mire e qe na mblodhi te gjitheve ketu se pa te sdo ishim njohur shumica prej nesh, e shpresoj te jemi te bashkuar gjithmone sido qe te vene punet per mua ka qene nje eksperience vertet e kendshme dhe nje pjese e jetes time, ju pershendes dhe ju falenderoj te gjitheve, bye.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Mon Aug 28, 2006 1:50 am

Joker me ke prekur me ato qe the.Sad :)Ashtu eshte lale po mos te ishte ku poci [Master] nuk do ishim njohur.[Master] je njishhhhhhh o poc Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Wed Aug 30, 2006 12:46 pm

E pra eeee....

Te vij dhe une tani se ska lezet...

Ju pershendes te gjithe me rradhe, se po i mora nje e nga nje sdo kem me fuqi te shkruaj me pastaj...

Ju uroj ju dhe veten time, qe tia kalojme sa me mire te gjtihe bashke ketu (interesante kjo faqe... ku ka qene me pare?)

Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Mire se erdhe   Wed Aug 30, 2006 1:04 pm

Mire Se Erdhe Melka
Ja Kalofsh Mire Ne forumin Tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Wed Aug 30, 2006 1:08 pm

O mire se te gjeta...

Ti mezi po prisje hahaha, tani sikur u habite Razz

Erdha more erdha... Po prezantimi eshte i domozdoshem?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Wed Aug 30, 2006 1:15 pm

Un pershendes gjith staffin e shqipkiss. e ju lutem na vizitoni gjithmon.
Melka mire Se erdhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
^CIA^

avatar

Numri i postimeve : 3
Localisation : SOP
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Thu Aug 31, 2006 8:19 pm

[Master] shkruajti:
Hehehe ku te filloj un tani pershendetjen kam shum
me pershendet se tegjith jeni te mir pa ju nuk ka
gje te mundur as si web ju pershendes tegjithve
ne radh te par kolegun tim ,Joker, BeRaTsi_MiStRec, THe_AnSwEr, ^CIA^, dhe
ina_uk qe eshte si shpirt e kam moter te mir kete drqin Smile dhe pastaj pershendes tegjith anetaret tjer si pershembull [masters_babe],Arjana,DON`T_TRUST_ANYBODY,ina_uk,ilda,^CIA^
,Lukas,THe_AnSwEr,Lord_Of,_RENTI_,^_ViPeR_^,^ReD^-^DeviL^,cannabis_sativa,Clever_Boy,Kingu^Tirones,shkoder
,_TONY_MONTANA_,Capitan_Uncino,Capitan_Uncino,Joker,jungle_boy,
AsO_sHkOdRaN,scotch,Anxhelo,i_pa_pershkrueshmi,_BaD_BoY_KoRcA_,
boby_msn,fLr,GaToRaDe,Olympus,XTREME,Register,vrasesi_i-zemrave,hakmarresi,dOn`ZhAnI,DuRReSaKu,i_mencur,rolando,Meti_at,
_syjeshili_,i_pavdekshmi,Mandushi

Gjithashtu pershendes dhe tegjith Anetaret e ri qe do shtohen dita dites ju uroj Te kalojn caste sa me te kendeshme
Me respekt
[Master] Admin
www.Radioshqip.org


FLm Naqe per pershendetjen edhe i pershendetur qosh Smile edhe ju tjereve pershendetje ..der ne detaj hehe pa dallim feje/rrace/ngjyre etj Laughing cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Sep 03, 2006 2:04 pm

ok pra po e bej dhe un nji pershendetje.
un pershendes: [Master], proud to be albanian, dont-trust-anybody, lukas, angelo21, tung, melka, arjana, dhe gjith gocat e cunat e tjere qe sia mbaj mend emrat queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sat Sep 09, 2006 9:44 am

ncncncn [masters_babe] po un ku e kam emrin moj. apo me ka haru emrin Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Sep 10, 2006 3:37 pm

Urime ne radhe te pare per forumin. Une do doja te pershendesja ne radhe te pare motren e ime me te mire [Master_Babe], [Master], don_kishotin qe e kam shokun tim me te mire si ne IRC por me pare ne jeten reale, kemi kaq vite qe njihemi, ina_uk, Melken, Arjanen, The_Answer e shume e shume te tjere qe nuk po ua kujtoj dot emrat tani.

Suksese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Mon Sep 11, 2006 8:29 pm

kjo pershendetje eshte vetem per the_answer sepse e kisha harru .Smile U r the smartest man!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Tue Sep 12, 2006 7:38 pm

thanks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sat Nov 11, 2006 5:49 pm

Embarassed Perrrrrrshendetjeeeeee per te gjitheeeeee nga uneeeee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Nov 12, 2006 1:10 am

Un si Admin i Radioshqip Pershendes tegjith Anetaret E Forumit Radioshqip cilet Jan

1 [masters_babe]
2 THe_AnSwEr
3 Tironce_Vogel
4 amerikane_kisss
5 * MeLkA *
6 Baby_Girl
7 halloween
8 _Gladiator_
9 Inter Shkoder
10 Nora_18
11 bryan
12 tung
13 ALB_MaGjI
14 titi
15 arushe
16 shoku_i_korcareve
17 Joker Durres,
18 ^_ViPeR_^
19 jani
20 Lukas Tirane
21 djal_i_embel
22 Cimi
23 kejda
24 toni_mitro5
25 ina_uk London
26 cannabis_sativa
27 _TONY_MONTANA_
28 Andi_006 verdalle
29 Anxhela
30 rezzy
31 tosi83
32 CAKMAKU
33 ilda itali
34 _syjeshili_
35 niki_fr
36 Admin
37 RaPSouL
38 Just_Friends
39 nikos
40 Rnea35
41 PrEdAtOr
42 CaSaNoVa
43 Odin
44 DANIEL
45 eral05
46 [BENY^BOY]
47 pajtim
48 Lord_Of Zvicer
49 alpacino
50 artan
51 lela
52 Adi
53 Relativisht
54 brune
55 CoolGuy
56 ouTLaw
57 Bruno
58 interisti_mistrec
59 Flutura Vokshi
60 kingu-msn
61 nik_durrsaku
62 sector
63 majla
64 flurthi
65 gabriel
66 bigtown_tk
67 electroni
68 BeRaTsi_MiStRec
69 [Klevis]
70 deniel22
71 leonard
72 fLr
73 Eagle
74 jani_gr
75 Usa_Girl
76 Register
77 dashuria-nuk-esht-loj
78 AsO_sHkOdRaN
79 ALDI
80 _BaD_BoY_KoRcA_
81 erjoli
82 Clever_Boy
83 vichky
84 lando
85 eltoni
86 avni
87 Protect`
88 kasapi
89 urtesia
90 Gridi
91 ^ReD^-^DeviL^
92 _ILIRI_EL_
93 beni
94 XTREME
95 Me_rob_shpie_jom_i_bukur
96 filja
97 scotch
98 ^CIA^ SOP
99 Capitan_Uncino
100 tonito
101 GaToRaDe
102 _Lani_
103 Aldo
104 cun_bregdetar
105 lali_kali
106 hexe_e_vogel
107 don_kishoti
108 dOn`ZhAnI
109 Nest_shkodrani
110 Meti_at
111 shkoder
112 _RENTI_
113 Kingu^Tirones
114 jungle_boy
115 Anxhelo
116 i_pa_pershkrueshmi
117 boby_msn
118 Olympus
119 voci
120 ELISI
121 vesa
122 gufolina
123 buki
124 rolando
125 i_mencur
126 mumja
127 veshtrusja
128 goni
129 Arben-ch
130 qika
131 agim
132 donushja
133 edi polloznani
134 esadi
135 lami
136 DuRReSaKu
137 isa1986
138 veronika
139 SMARTBOY
140 Bruna
141 genta
142 Glauk77
143 bledi
144 medina
145 XHOKONDA
146 ksonila-usa
147 femer
148 Shkodrani_nevrik
149 eldi
150 hana
151 beli
152 Lord_Of
153 Agimi
154 hakmarresi
155 geni
156 alba_proud
157 xhitibello
158 mexhait
159 ina_uk
160 enisa
161 burim
162 bujar-ali
163 doktorhog
164 jetafer
165 fata_g
166 fataa
167 Aulona
168 bricjapi
169 imeri
170 olympus
171 vrasesi_i_zemrave
172 fama
173 SUPER-MASTER
174 new_entry
175 tonyyy
176 Djali_Pa_Gjume
177 fatushi84
178 grejsa
179 Perfect_boy
180 Cun-Tirone
181 Outta
182 beniNewjersey
183 enes
184 [ardi_gr]
185 miradi
186 BOMFUNK|MC^S
187 alex
188 arban9
189 Ares_Ares
190 abi
191 vullnet
192 lorenzo
193 MeNiCk
194 adriatik tarja
195 cupis
196 ZaPaTa
197 [kuksiani_simpatik]
198 klejdi
199 klejdi706
200 [RoMEo_LoNDoN
201 Rnea
202 lume
203 ArEs
204 Moreno
205 albi
206 marius
207 dita
208 qetesia_e_shpirtit_m
209 besi_18
210 sy_kalteri
211 jamesbond1
212 arlind
213 la_lozonjare
214 Mandushi
215 arben.h
216 bubisr
217 roberto
218 sweet-sour-boy
219 ani
220 i_pavdekshmi
221 shkodranja usa
222 llastica
223 toni
224 luka_karola
225 Gerta
226 vz
227 klejdi-toronto
228 entoni81
229 xhoNi
230 vrasesi_i-zemrave
231 renato
232 albi_turkiye
233 BRUNI
234 spartak
235 _BeNy_Boy_
236 aurel
237 BabGirl
238 bubi saranda
239 /koli/
240 /landi/
241 sandra
242 Donika
243 ss
244 ana9
245 marios
246 st85tr
247 ylli
248 The_bloody_scissors
249 mili
250 Rame alimusaj
251 albi_turkiye
252 buki

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Fri Nov 17, 2006 3:34 pm

un pershendes gjith cunat e forumitttt Razz
o ti master sa i keq mo qe je gjith femrat ke pershendet he Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Fri Nov 17, 2006 4:15 pm

o masters_bebe po gocat mi nuk i pershenet ti Sad ska gje se i pershendes un... Pershendetje gocaaaaa, dhe ju cuna qe merni pjese rregullisht ne forum Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Nov 19, 2006 6:58 am

[masters_babe] shkruajti:
un pershendes gjith cunat e forumitttt Razz
o ti master sa i keq mo qe je gjith femrat ke pershendet he Twisted Evil

UN kam pershendet tegjith Anetaret e Forumit pa perjashtim jo vetem gocat

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Tue Nov 28, 2006 12:12 pm

Nje pershendetje per [Master] , [Klevis] , Register (qe nuk dihet se nga ka hupe drejci) , THe_AnSwEr , amerikane_kisss , Tironce_Vogel , * MeLkA * , Andi_006 , CaSaNoVa , ina_uk , vrasesi_i_zemrave (edhe ky se ku ka hupe) , [ardi_gr] , CarpeDiem ejt qe nuk po me kujtohen


Njisha duke filluar nga dyshi jeni Wink

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Thu Dec 07, 2006 4:59 pm

***Pershendes te Gjitheeeeeeeeeee***


cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AnGeLo_CuSToDe

avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Ja Ta Nis Un   Fri Jan 12, 2007 5:42 am

UUUUAAAAUUU CFARE U BEKA KETEJ REEE ""BeRaTci"" Mire Qe E Mise Ti Vlla Dhe E Vazhduan Keta Te Tjeret Po I Shtohem Dhe Un Listes Smile
Ne Radhe Te Pare Te Pershendes Ty Se Te Kam Primo;) Pastaj [Master] , Dhe Te Gjith Ēunat Dhe Ēupat e Ēhatit (spo them te forumit se mbase ka ndonje edhe qe sme ka qef lol!

Nejse jeni te gjith Njesha Dhe ju Pershendes Shum Shummmm
Melka"" Ke Humbur Fare Nga Chati LaL BoOoOoO
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Fri Jan 19, 2007 9:15 pm

Pershendetje Inter, ciao all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Sun Jan 21, 2007 7:23 pm

Pershendes ate cunin me siper se goca Qe eshte Njesh fare
Pastaj nje Pershendetje speciale per Tironcen edhe Amerikonen Kiss Kiss ju dua shume
Pastaj pershendes Master Klevis Ardi_gr qe ka dale ne listen e njerzve te humbur e te gjithe me radhe deri ne fund pa perjashtim
Se u zgjata ca te me falni mua he po keshtu e kam po nisa nuk mbaroj lol! afro

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   Thu Feb 01, 2007 7:54 am

ALB_MaGjI shkruajti:

Pastaj nje Pershendetje speciale per Tironcen edhe Amerikonen Kiss Kiss ju dua shume
lol! afro

rrushiiii i bardheeeeee Razz pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeee Exclamation
ylllll tokeeeeeeeeeeee cheers
kiffffffffffffffffffffffffff queen
je qum qum qum i milllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ja Ta Nis Un   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja Ta Nis Un
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Pershendetjet-
Kėrce tek: