www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 CESHTE DAShURIA PER JU????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: CESHTE DAShURIA PER JU????   Wed Aug 23, 2006 11:21 am

per muve eshte gjithckaaaaaaaaaaaaaaaaaa e mire king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Fri Aug 25, 2006 3:45 am

Dashuria eshte nje ndjenje e forte, e cila te gjithin te pushton dhe asnjehere nuk vdes.

Nje gje eshte 100% e sigurt: "Njeriu dashuron vetem 1 here me te gjithe forcen e shpirtit". Cdo dashuri dytesore, qe pason dashurine e pare, ka per te mbetur gjithmone dytesore.

Dashuria e vertete nuk harrohet. Ajo vdes diten qe ti vdes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Sun Aug 27, 2006 11:51 pm

Ina_uk shume e bukur ajo thenia!Ishte vertet mendimi i cdo njeriu qe do kishte per dashurine!Mua per vete me pelqeu shume!Je njishe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Mon Aug 28, 2006 4:24 am

Je i madh fare DONT_TRUST_ANYBODY. Me lejo te te jap nje te puthurSmileyCentral.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
THe_AnSwErMale
Numri i postimeve : 196
Age : 32
Localisation : Kine
Loisirs : LoL
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Tue Aug 29, 2006 2:01 pm

ahahaaaah. ina edhe mua me pelqen. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Asgje Nuk esht :P   Wed Aug 30, 2006 9:37 am

Dashuria Eshte Ajo Ndjenje Qe E Mban Njerezimin,kafshet Apo CDO GJE QE MBIZETORON NE ATMOSFERE. Pa Dashuri zdo kishte as jete Asgje.
APo Jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
E Lumtur

avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Age : 32
Localisation : Tek dhoma ime
Emploi : Pionere
Loisirs : Buzeqeshjet
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Wed Aug 30, 2006 12:54 pm

Per mendimin tim dashuria nuk eshte vetem nje ndjenje (qe eshte patjeter nje nga ato ndjenjat e pazevendesushme)... por eshte nje nevoje pa te cilen cdo gje do ishte ndryshe ne kete bote ku jetojme ne sot... (e vemja gje qe na rri afer, qe na shtyn per me shume, qe na ben te ndihemi te dashur, qe na jep shpresa e me rradhe e me rradhe..)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioblogclub.com/
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Sun Sep 03, 2006 1:51 pm

dashuria per mua eshte nji ndjenje qe te ben te ndjehesh mire.ka dhe anet e saj te hiudhura te ben te vuash, te ben te jesh xheloze, te shkaterron nervat kur partneri nuk sillet ashtu sic do ti Razz. Nese behesh gati te dashurosh dike, njekohesisht behu gati te vuash. Duhet te kalosh shume sakrifica ne jete per te arrituar aty dhe ate qe te do zemra.Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Fri Sep 08, 2006 3:58 pm

masters bebe je njishe mke lexuar mendjen Very Happy dhe une te njejeten mendim kam. Kushdo qe mendon se dashuria eshte "nje fushe me lule" do te thote se nuk e ka provuar dashurine reale ose ka jetuar ate dashuri per nje kohe shum te shkurter e cila nuk mund te quhet dashuri por aventure. Dashuria ka te mirat dhe acarimet e saj, sepse nje cift i lumtur grindet me shume se sa nje cift qe nuk eshte dhe aq i lumtur sepse tek cifti jo i lumtur egziston "ignore" e ignorin njeri tjetrin, ndersa tek nje cift i lumtur nuk ndodh ignorimi. Kjo ndodh sepse te dy si femra dhe mashkulli e duan njeri tjetrin aq shume sa qe nuk mund ta bejne ignore. ne nje cift te lumtur ne fillim ndodhin grindjet dhe acarimet sepse duke u grindur me njeri tjetrin aty mesojne se cfare tipi dhe karakteri ka partneri. me vone duke mesuar kete gje lind kompromisi Very Happy
se po me duket vetja si doktore profesore mua po e le me kaq Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Fri Sep 08, 2006 7:48 pm

shif shif keto dy shkenctaret po nxjerrni kujin me mu ju qe kam shkrujt 1 rresht qe beni roman ju Razz Laughing geek lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Fri Sep 08, 2006 11:09 pm

loool master un vet desha te thoja se ca mendoja lol! Very Happy pastaj dhe rromanet nuk jane keq Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Sat Sep 09, 2006 4:49 am

Razz Laughing santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Mon Sep 11, 2006 8:33 pm

dashuria eshte dicka qe te ben te vuash! Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Thu Sep 14, 2006 12:34 am

Dashuria te ben te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Fri Sep 15, 2006 12:44 pm

O njerez nuk kuptoni qe kur jeni dashurur ka qen zgjedhja e zemres tuaj qe jeni dashurar me ate person Dhe nuk keni pse te merziteni me ate person por nje gje e keqe eshte duhet ta dini qe ai ju du edhe ja siguroj une qe nuk keni per tu trishtuar kurre ose vuajtur Se e kam kaluar vet me zemren time qe e dua shume jocolor Ne fillim ziheshim shume por kur e kuptuam mire qe e duam njeri tjetrin tani nuk zihemi me po cdo dite duhemi me shume ESHTE E VERTET edhe mos te ma mohoi njeri lol! Jeni njisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Mon Sep 25, 2006 11:50 pm

Nuk ka dashuri pa pak xhelozi dhe pa zenka Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Wed Sep 27, 2006 11:54 am

te lumt Tironce_Vogel tamam e ke then dashuri pa ndonje fjal ne te nuk ka Xhelosia eshte ne dashuri ne se dashuria nuk ka xhelosi nuk eshte dashuri e vertet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Wed Nov 08, 2006 3:30 pm

Dashuriaa ??? Hmmmmmmmmm
Dashuria ka dy fytyra per mua
Nje te bukur edhe te lumtur
Por ka edhe ate me vuajtje qe papapapapa
Ta ha zemren fare
Mjer ata qe vuajne afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Sat Nov 11, 2006 6:10 pm

ALB_MaGjI shkruajti:
Dashuriaa ??? Hmmmmmmmmm
Dashuria ka dy fytyra per mua
Nje te bukur edhe te lumtur
Por ka edhe ate me vuajtje qe papapapapa
Ta ha zemren fare
Mjer ata qe vuajne afro

hehe shume mirrreeee e ke theneee Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_Gladiator_

avatar

Male
Numri i postimeve : 71
Registration date : 17/10/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Sun Nov 12, 2006 10:48 am

Dashuria eshte motivi i jetes se njeriut. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Sun Nov 12, 2006 9:33 pm

_Gladiator_ shkruajti:
Dashuria eshte motivi i jetes se njeriut. Smile

aty mbaje Gladoo mos e luj se i ke ren ne koke Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Tue Nov 21, 2006 4:26 pm

Dashuria hmmmmmmmmmmm
Denimi qe i ben njeriu vetes Sad

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
50Cent

avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 22/11/2006

MesazhTitulli: dashuria   Wed Nov 22, 2006 7:20 am

Te tjera duam
te tjera na duan
dhe me te tjera martohemi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   Tue Nov 28, 2006 6:30 am

Per mua dashuria eshte nje ndjenje shume e forte ku te dhemb dhe te gezon jashte mase Wink

(Sa per vete akoma nuk e kam ndjere ate ndjenjen ndersa per informacione te tjera do te pergjigjem me vone kur ta kem shijuar me kuptimein e plote te fjales)

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CESHTE DAShURIA PER JU????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CESHTE DAShURIA PER JU????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Mesazhe Dashurie-
Kėrce tek: