www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hi all

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Clever_BoyMale
Numri i postimeve : 1
Age : 35
Localisation : AnoNim
Emploi : AnoNim
Loisirs : Person I Thjesht
Registration date : 25/08/2006

MesazhTitulli: Hi all   Sat Aug 26, 2006 5:42 am

Hi all U Kthye i madhi Clever_Boy kushtrim poroj Smile))))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Mire Se Erdhe   Sat Aug 26, 2006 9:25 am

Mire Se Erdhe Lale. Kalofsh Mire Ne Forumin Tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
^CIA^

avatar

Numri i postimeve : 3
Localisation : SOP
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Hi all   Sat Aug 26, 2006 9:26 am

Mireserdhe Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Hi all   Sat Aug 26, 2006 12:25 pm

Clever_Boy mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Hi all   Sun Nov 12, 2006 11:50 am

Clever_Boy shkruajti:
Hi all U Kthye i madhi Clever_Boy kushtrim poroj Smile))))


MILL SE ERDHE JA KALLOSH MILLEEEE Razz Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: Hi all   Thu Nov 30, 2006 10:50 am

Clever_Boy shkruajti:
Hi all U Kthye i madhi Clever_Boy kushtrim poroj Smile))))
mire se erdhe dhe mos ik mo tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Hi all   Thu Nov 30, 2006 11:17 am

MIr se na erdhe dhe nje her Clever_Boy te uroj te kaloni nje koh sa me te mir

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Hi all   Fri Dec 01, 2006 8:15 pm

Mir se erdhe, kalofsh bukur ne forum!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hi all   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi all
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: