www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Vetem per te qeshur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Vetem per te qeshur   Wed Aug 23, 2006 11:16 am

Nje mik e pyet Nastradinin:

- Sa vjec jeni?

-Un jam 60 -iu pergjigj ai

-por ju keshtu keni thene dhe 10 vjet me pare

-po-iu pergjigj Nastradini, burri nuk duhet te ndryshoje asnjehere fjalen

qe thote. :p


PS:: ishalla nuk qeshni !!!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   Wed Aug 23, 2006 11:17 am

Burri dhe gruaja nė gjyqin e ndarjes:
- Pse s“i ke folur gruas pėr 6 muaj ? - pyeti gjykatėsi.
- Nuk kam dashur t“ia ndėrpres fjalėn.

Mėsuesja e gjuhės:
- Kur unė them " Hasani se donte tortėn", ēfarė ėshtė Hasani nė kėtė rast ?
- Jo fort i zgjuar - pėrgjigjet nxėnėsi.
Vajza e vogėl duke u lutur para se tė flerė:
- ... dhe pastaj o Zot tė lutem tu japėsh disa rroba tė ngrohta atyre
vajzave tė gjora nė revistat qė lexon babi.
Mėsuesi nxėnėsit:
- Mė thuaj emrin e njė qyteti nė Angli.
- Pėr cilin qytet e keni fjalėn ?
Mėsuesja don tė dijė nėse luteshin nė familjen e Gentit pėrpara se tė hanin:
- Genti ēfarė thotė babai yt kur ulet pėr tė ngrėnė ?
- Hė moj, a u bė ajo dreq gjelle ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   Wed Aug 23, 2006 11:17 am

Njė letėr anonime vjen nė zyrėn e taksave:
- Nuk kam mundur tė flė kėto kohėt e fundit pėr shkak tė mos deklarimit tė saktė tė

fitimeve qė kam marrė prej dyqanit.
Brenda nė letėr kishte njė shumė tė madhe tė hollash dhe njė P.S.:
- Nė qoftėse nuk mė zė gjumi as sonte, do tė sjell pjesėn tjetėr.
Njė psikopatit i duket vetja sikur ėshtė Zoti. Vizitohet nga njė psikiatėr. Psikiatri:
-Meqė ėshtė hera e parė qė po takohemi, mė thuaj gjithēka nga e para.
- Nė fillim krijova qiellin dhe tokėn...
Njė turist pyet njė djalė:
- Sa shkoi ora ?
- Dymbėdhjetė e natės.
- Mendova se mos kishte shkuar mė tepėr.
- Kėtu nė fshatin tonė nuk shkon mė tepėr se fillon pastaj nga njėshi.
- Do shkosh nė varrimin e Pjetrit ?
- Pse tė shkoj, ai s“do vijė nė timin.
Njė djalė kėrkoi punė tek njė fshatar.
- A din tė mjelėsh dhe tė ngasėsh traktorin ? - e pyeti fshatari.
- Ta ngas traktorin dij, por pėr ta mjelur, se kam bėrė ndonjėherė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   Wed Aug 23, 2006 11:19 am

Njė shkrimtari tė shėmtuar por tė famshėm e tė zgjuar anglez i tha njė ditė
njė grua e bukur por jo fort e zgjuar:
- Mendo sikur tė martoheshim ne dhe fėmija jonė do tė kishte
bukurinė time dhe meēurinė tėnde.
- Po sikur tė ndodhte qė ai tė trashėgonte fytyrėn
time dhe trurin tėnd ? - e pyeti shkrimtari.Njė mace kishte ndaluar pranė derės sė shtėpisė sė njė plake dhe po thithte mariuana.
Plaka del jashtė dhe i thotė "Pis mace!".
Macja ēon dy gishta lart nė formė V-je dhe i pėrgjigjet "Peace gjyshe!". santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   Tue Nov 28, 2006 7:59 am

These are very funy [Master]

Bravo Wink)

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   Sun Jan 14, 2007 1:01 pm

FjaliteI zoti i shtepise vinte re qe paguante telefon me shume sec fliste.Nje dite vendosi te pergjonte telefonin,beri sikur iku nga shtepia dhe u fsheh dhe per cudi vuri re papagallin qe fliste ne telefon.Kapi papagallin,dhe paralajmeroi se po ta shihte perseri ne telefon do ta gozhdonte,por me pagesen vazhdonte e njejta gje,atehere ai perseri pergjondhe perseri kap papagallin.i inatosur e gozhdon ate ne mur , pran kryqit me Krishtin e kryqezuar.Papagalli e pyeti Krishtin:sa kohe ke qe te kane gozhduar? 2000 vjet u pergjigj Krishti.Aha ti e paske dhj..fare telefonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   Sun Jan 14, 2007 1:02 pm

Domino


Andej nga malesia burrat kishin zakon qe loznin domino tere diten mes tyre ishte dhe gjini . vjen dita dhe gjini martohet na mer nje nuse te bukur . kalojne disa dite s'po bonte gje gjini me nusen , kalojne disa jave hic gjini gjume vetem gjume . u merzit nusja shkrete se nuk ishte mesuar ashtu ajo te rrinte kot dhe shkon e i qan hallin vjerres qesh vjerra dhe i thote ah moj bije ketej te gjithe nje zakon kane mos u merzit se do te tregoj une si tja besh: kur te vi burri ne darke ne shtrat ti do ti thuash o burr \"nje ne dore\" dhe vazhdon vete ai pastaj. u shtri nusja ne darke ne shtrat dhe sa hyn gjini kjo i thote \"nje ne dore mor burre\" ehhh nje t'ju versul burri kesaj e ti hypi perpjet u kenaq gruaja ku paskam qene tha keshtu vazhdoi rradhen e dyte te treten aty nga rradha e katert mendoi gruaja me vete te fus njehere doren ta kontrolloj a e ka ndonje cik te ngrehur apo jo gjini dhe keshtu fut doren dhe ndjen qe gjini e kishte dru te forte dhe gjithe kenaqesi i thote prape \" nje ne dore mor burre\" dhe gjini i ja kthen nuk loz me se me pe guret .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vetem per te qeshur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vetem per te qeshur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: