www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gjegjeza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Gjegjeza   Wed Aug 23, 2006 11:15 am

Kur ėshtė e zezė ėshtė e pastėr, kur ėshtė e bardhė e pėrlyer?
-tabela nė shkollėĒka ėshtė diēka e madhe, e zezė, me dy kėmbė, nė shkretėtirė?
Piano-invalidNuk e ke dhe nuk tė duhet, por nėse nuk e ke kur tė duhet, atėherė
kurrė mė nuk tė duhet - parashuti
Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi"
- kur tė mėsojė gjuhėn shqipe.Pse Brus Li nuk luan nė filmin "Titanik"?
Tė gjithė do ti kishte shpėtuar.Nėse pėrmendėsh i shumėzon 2344497566 dhe 3586679355,
ēka fiton? - rezultat gabimVendos njė plakė njė kapelė nė kokė, shkon para pasqyrės,
mendohet dhe thotė: Haj medet, po dal apo kthehem...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza   Sat Nov 18, 2006 6:53 am

Me mire do te kishte qene e mira qe ti te thoje gjeagjezen dhe te tjeret te pergjigjen [Master]

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza   Mon Nov 27, 2006 12:40 pm

Nejse po e bejme ndryshe

Un po e filloj duke thene nje barselete dhe ai qe e gjen barseleten ka te drejten te thoje nje barselete tjeter .
Ok po e filloj un pra

"Vjen e iken pa sy e veshe"

Kaq eshte filloni me alternativat tani Wink) lol! lol! lol! lol!

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjegjeza   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjegjeza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: