www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ankese Per [Klevis]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE^MiLaNiStMale
Numri i postimeve : 1
Age : 30
Localisation : tirana
Emploi : ska
Loisirs : ska
Registration date : 28/06/2007

MesazhTitulli: Ankese Per [Klevis]   Thu Jun 28, 2007 10:21 am

Meqe E Ka Hap [Klevis] Temen Po E Filloj Nga Ty Smile.
[Klevis] Me Ke Harru Fare Muhabeti Qe Per Tme Dhene Sop Apo Jo?
Nejse Un Bera Nje Gabim Dhe E Pranoj Nje Kick Pa Arsye Dhe Mu Hoq Aop Nje Jave Denim.Po Nga Ajo Java Kan Kaluar 3 Muaj Dhe [Klevis] Seshte Kujtuar Me Very Happy.Tja Kaloni Mire Kaq Pata Un!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.milan-1talk.tk
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankese Per [Klevis]   Mon Jul 16, 2007 3:27 pm

Pershendetje ThE^MiLaNiSt Ky nuk eshte vendi per ankesa ose kerkesa .. kerkesat dhe ankesat behen ne forumin e ri tek
www.Forum.Radioshqip.org

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
Ankese Per [Klevis]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: