www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kerkese per aop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
eraldiMale
Numri i postimeve : 2
Age : 36
Localisation : berat
Emploi : auuuuuuuu uuuuiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuu
Loisirs : eraldi
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: kerkese per aop   Thu Feb 22, 2007 11:23 am

KERKESE:
Persendetje:Une quhem Enea por eraldi eshte nicku im qe kam qef edhe qe e perdor ne kete server.Do te kisha deshire qe ju te me jepnit votat e maftueshme qe edhe une te kem aop tim sepse i di shumicen e komandave dhe jam pothuajse gjithmone ne kete server (do te thoja jam i dashuruar me kete server) kerkoj nga ju qe te me votoni.Me respekt Enea.Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: kerkese per aop   Mon Feb 26, 2007 7:28 am


_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
 
kerkese per aop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Regullat E forumit www.Radioshqip.org-
Kėrce tek: