www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 shqiperia............

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: shqiperia............   Thu Feb 01, 2007 8:20 am

CFARE JU MUNGON ME SHUME NGA VENDLINDJA JUAJ???NGA KJO TOKE ME EMRIN SHQIPERI......dhe mos harroni te me tregoni pse????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
shqiperia............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: