www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shkodrane_ashikeFemale
Numri i postimeve : 1
Age : 35
Localisation : uk
Emploi : not known
Loisirs : pff
Registration date : 27/01/2007

MesazhTitulli: pershendetje   Sat Jan 27, 2007 8:22 am

pershendetje per te gjith nga shkodrane_ashike ose filja per te gjith ata qe me njohin me ket nik Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Jan 27, 2007 8:41 am

Mire se erdhe shkodrane_ashike Kalofsh mire me ne Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Jan 27, 2007 10:41 am

Mir se erdhe shkodrane_ashike te uroj te kaloni nje koh sa me te mir dhe te puc fort vellai ty muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Tue Jan 30, 2007 11:47 am

Mireserdhe Dhe Ja Kalofsh Mir Midis Nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: MireSeErdhe   Tue Jan 30, 2007 1:45 pm

Mire se na paske ardhe oj file Me kete nick te njof un ty Razz ahahha
Uroj t`ja kalosh sa me bukur midis nesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Thu Feb 01, 2007 8:05 am

Sis mire se erdheeeeeeeeeeee rrusheeee rrusheeeeeee rrapatusheeeeeeee
kissssssssssssssssssssssssssssssssssss yllllllll boteeeeeeeee
ja kalosh sa ma mireeeeeeeeee

cheers cheers cheers
queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: