www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ketu mun te beni pershendetjen tuaj ne Radioshqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Ketu mun te beni pershendetjen tuaj ne Radioshqip   Sat Jan 27, 2007 7:05 am

Ketu mun te beni pershendetjen tuaj ne Radioshqip nga ora 10pm Ju mund te shkruni pershendetjen tuaj ketu dhe Pershendetja juaj Do te lexohet ne Radio ne se ju deshironi ti beni live ne Radio Futuni ne chat dhe kontaktoni me [Master]
Per te ber Pershendetjen Tuaj Klikoni ne
Post Reply

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ketu mun te beni pershendetjen tuaj ne Radioshqip   Sat Jan 27, 2007 11:23 am

Pytja e sotme eshte Cfare do te thot Fjala Dordolec du ta di se me plasi ky Dj cimi duke me thirr jepni Pergjigjen tuaj

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
Ketu mun te beni pershendetjen tuaj ne Radioshqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Pershendetje ne Radioshqip-
Kėrce tek: