www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 HAKMARJE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeRaTsi_MiStRecMale
Numri i postimeve : 30
Age : 34
Localisation : Berat/Tiran
Emploi : Student
Loisirs : Shoqeri dhe femra
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: HAKMARJE   Thu Aug 24, 2006 4:17 pm

NESE DO TE HAKMERESH KUNDER NJE FEMRE LEVDO NE SYTE E SAJE NJE FEMER TJETER.


FEMRA ESHTE MBRETERESHA E BOTES POR SKLLAVE E DESHIRAVE


TJA BESOSH FSHEHTESINE GRUAS ,ESHTE NJESOJE SIKURE TE FSHEHES TE HOLLAT NEN XHAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
cannabis_sativaMale
Numri i postimeve : 8
Age : 34
Localisation : itali
Emploi : student
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Sun Aug 27, 2006 11:00 am

looool interesante !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
^CIA^

avatar

Numri i postimeve : 3
Localisation : SOP
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Thu Aug 31, 2006 8:06 pm

Ajo e treta aty vallai me vend eshte Rolling Eyes Laughing Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Sun Sep 03, 2006 1:56 pm

na shkrite juve. mos flisni vetem per femrat mo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Sun Sep 03, 2006 1:57 pm

o femra nese doni te hakmerreni ndaj mashkullit cojeni deri tek burimi e mos i jepni uje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Mon Sep 11, 2006 1:02 am

Nje femer e bukur vlen sa nje kafe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Wed Sep 13, 2006 8:59 pm

pffffffffff na morsh te ligat Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
ina_uk

avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 35
Localisation : London
Emploi : Law student
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Thu Sep 14, 2006 12:54 am

Kafe, kafe.... por po te mos ishte e mire ajo "kafeja" nuk do kerkonit ta pinit cdo mengjes (per te mos thene edhe nga dreka ndonjehere), dhe u eshte bere jeta si e pakuptimte pa ate "kafene". Apo e kam gabim vajza?????
SmileyCentral.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Thu Sep 14, 2006 1:50 am

[masters_babe] plac mer ti se na fute ne grinje po i len tjeret beqa se un e hengra livallin Razz I love you cheers santa Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[masters_babe]

avatar

Numri i postimeve : 55
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   Fri Nov 17, 2006 3:39 pm

dhe kodren ta hash se mire te ben Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AnGeLo_CuSToDe

avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: HAKMARJE   Fri Jan 12, 2007 5:14 am

[Master] HaHaHaHa:lol: lal Keshtu Eshte Kur Bie Brenda Ne Dashuri Virtuale Dhe Mire Livallin Qe Do Ta Hash Po Dhe Kodren Si Thot ""Masters_babe"" lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HAKMARJE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HAKMARJE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: shprehje nga populli-
Kėrce tek: