www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Humor nga SKORPIONSKING

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:15 am

Ne nje repart ushtarak oficeri kish marre dashnoren per te kalua naten.Por papritur i vjen urdhri se duheshe te shkonte me sherbim tek nje repart tjeter.Mirepo smund qe ta merrte dashnoren me vete se aty se linte dot prej ushtareve.Keshtu qe para se te nisej mbledh ushtaret e u thote qe te mos e preknin ate dhe per tu siguruar merr nje brisk rroje dhe je ve tek va**na e saj.te nesermen ne mengjez kthehet dhe per tu siguruar i ve te gjith ushtaret ne rresht dhe jep urdher qe te gjithe te zhvishen lakuriq.kur ushtari i pare zhvishet cte shikoje e kishte k@@@N e prere .i afrohet dhe i thote:

ushtar pse se zbatove urdherin tim ,3 dite izolim.
shkon tek i dyti e njejta gje itreti ikaterti me radhe kur shkon tek i
fundit shikon qe ai se kish te prere dhe i thote:
-Te lumte ju jeni ushtar shembullor qe zbaton urdherat qe jep komandanti qe sot do behesh komandant toge.
Ushtari:-Faleminderith thume thoku komandanth

(i kish ikur gjusma e gjuhes)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:15 am

Tre burra qe kishin humbur rrugen ne pyll i kapen kanibalet.Mbreti i kanibaleve ju thote te burgosurve se dotu le te lire tejetoni vetem ne qofte se kaloni testin ose ndryshe do tu hame.Hapi i pare i testit ishte qe te shkoje ne pyll dhe te mblidhje 10 fruta te njejta.Te tre burrat u nisen ne rruge te ndryshme per te mbledhur frutat.ai qe erdhi i pari i thote mbretit une kam sjelle 10 molle.Mbreti nisi tishpjegonte rregullat e testit dhei thote:
- Ju duhet ti fusni frutat ne by**ė pa ndryshuar shprehjen apo mimiken e fytyres ndryshe do te te hame.
Molla e pare hyri........... por te dyten smundi te duronte i dhembidheshtrembero fytyren keshtu qe e hengren per dreke.

Nderkohe vjen dhe i dyti dhe i tregon mbretit 10 luleshtrydhje.Kur mbreti ja tregoj rregullat AI mendoi me vete kjo qenka e lehte .1....2.....3...4....5...6...7...8... dhe kur po fuste te nenten ja filloi te qeshte dhe e hengren per darke.
burri i pare takohet me te dytin ne parajse .I pari i thote :
-- pse qeshe ti gati i fute te gjitha?
I DYTI :Smunda ta mbaja dot te qeshuren kur pashe te tretin duke ardhur me 10 kunguj .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:15 am

Nje burri qe sa ja kishin rritur rrogen i shkoj ne mendje qe te blinte nje dylbi per pushken.shkon tek dyqani dhe i thote nutsesit se cila ishte dylbia me e mire .nutsesi i tregon nje dhe i thote se :
Kjo dylbi eshte aq e mire saqe mundesh te shikosh deri atje lart tek shpia ime ne koder.
Burri merr dylbine dhe po shikonte me te kur papritur nisi te qeshte.
Cfare ke qe qesh? - e pyet nutsesi
po shikoj nje burre dhe nje grua lakuriq qe po vrapojne rreth shtepise. -- thote burri
nutssi merr dylbine dhe shikon nga shpia.pastaj merr dy plumba dhe i thote burrit
po ta jap falas kete dylbi ne qofte se e qellon gruan ne koke dhe burrin te k**i.
burri shikon dhe njehere ne dylbidhe i thote.
e di si eshte puna une mund ta bej ate edhe me nje plumb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:16 am

ne kohen e enverit kush kishte 8 kalamaj merrte nje lope .
nje cift kishte 7 dhe burri i thote gruas , - degjo turp eshte me thene po une kam nje femi me nje tjeter , dhe i thote te iki ta marr qe te marrim lopen ? e mire i thote gruaja .
dhe iken e merr burri dhe vjen ne shtepi me femijen .
po kur vjen ne shtepi nuk sheh asnje femi , dhe pyet gruan ku jane femijet ?
aha i thote gruaja erdhen i moren baballaret e tyre .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:16 am

humor i huaj 18 +

nje biznesmen po behej gati per te shkuar ne nje udhetim te gjate .ngaqe e dinte qe ja dridhte gruaja po mendonte se si ta zinte me pune.keshtu shkon ne dyqan ku nutseshin sex toys dhe po shikonte rreth e rrotull per ndonje artificial [dildo] .pasi e mori vesh hallin qe kishte biznesmeni, nutsesi nisi ti tregonte disa, por per ta mbajtur te zene me pune per disa jave skamndonje gje ..--pervecse njerit.

cfare eshte ajo?--- pyeti biznesmeni

asnje gje ?iu pergjigj nutssi
te lutem me ndihmo i thoshte bizmen
meqe e ke me keq i thote kam nje special qe quhet ^voodoo d*ck^.e cfare eshte ai ? e pyet biznesmeni.
atehere nutssi ulet poshte banakut dhe merr nje kuti me simbole te cuditshme ne kapak dhe e hap.atu gjendeshe nje dildo i thjesht .biznesmeni nisi po qeshte dhe tha : ca speciali qenka ky , mua me duket si te tjeret.
prit prit te shohesh se cben.-- i thote nutsesi
atehere nutsesi tregon me gisht deren dhe thote ;^ voodoo di*ck , dera^ voodoo del nga kutia dhe leshohet si shigjete tekdera dhe fillon tiabeje vrimes se celesit.e gjithe dera lekundej.pas pak nutsesi thote ^vodoo di*ck, ktheu ne kuti^dhe ai futet atje ku ishte.biznesmeni epa cndodhi dhe pasi i ofroi nje shume te madhe parash iu neshpi.pasi mberrin atje ia tregon gruas dhe i thote qe vetem ke per te thene ^voodoo di*ck ,my pu*sy ^ dhe do kenaqesh.pasi kishte nja 2 dite qe kishte ikur burri gruas i kishte ikur fija fare , nxorri nja dy numra tel por kur u kujtua per voodoo e la fare . e nxjerr nga kutija dhe i thote ^voodoo di*ck, my p*ssy^ai ju leshua e nisi tia punonte.kurre ne jeten e saj nuk kishte ndjere ate kenaqesi gruaja.pas nja 3 orgazmash ajo u lodh dhe u mundua ta hiqte.por ai kishte ngelur brenda dhe sdelte, burri kishte harruar ti thoshtesi ta hiqtedhe keshtu u nis per ne spital.rruges duke ngare makinen arriti dhe orgazmen e 4 dhe nga kenaqsia po ecte sa majtas djathtas .nje polic e pa dhe e ndalon. i kerkon patenten dhe e pyet se sa ka pire. ashtu gjith siklet dhe kenaqsi ajo i thote se skishte pire gje por voodoo i kish ngelur atje dhe spo pushonte se punuari .polici e shikon per dy seconda dhe i thote:
"Yea, right. Voodoo di*ck, I disagree!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:16 am

Humor

Njė grua e moshuar shkon nė njė diskotekė. POsa hyn i afrohet njė djalosh i ri dhe e pyet :
-A ben te vallezojme ??!
-Jo -i thote gruaja ,duke shtuar -Une nuk vallezoj me femije.
Djaloshi i pa sherr ia kthen :
Ah me fal se nuk e dijta se je shtatzene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:17 am

Delegacionet shqiptare ne VATIKAN

Ora 09:30
Mberrin ne aeroportin e Ciampino-s delegacioni i pare shqiptar
i udhehequr nga Gjeneral-Leitnant Alfred Moisiu. Alarmohet stafi
i sigurise, sepse presidenti i Shqiperise mban ne brez koburet e
Isa Boletinit te cilat do t`i lere mbi arkivolin e Papes si kujtim.

Ora 09:37
Delegacioni i pare shqiptar humb nga syte e autoriteteve te sigurise.
Vihen ne levizje karabinieret dhe skuadrat me qen antidroge te DIGOS
te cilet gjejne delegacionin ne zonen Duty-Free duke blere cigare.

Ora 09:44
Mberrin ne aeroportin e Ciampino-s delegacioni i dyte shqiptar
i udhehequr nga Kryeministri Fatos Nano. Kur meson se ekziston
nje delegacion i dyte shqiptar, shefi i sigurise se aeroportit peson
nje krize te lehte nervore. Shoqerohet me autoambulance ne
kliniken "Gemelli" ku gjendet edhe sot.

Ora 09:54
Mberrin ne aeroportin e Fiumicino-s delegacioni i trete shqiptar i
udhehequr nga Presidenti i Kosoves, Ibrahim Rugova. Autoritetet
e sigurise ia fshehin kete lajm shefit te tyre te hospitalizuar nga
frika
e nje ataku kardiak.

Ora 10:15
Delegacionit te dyte shqiptar i duhet te prese perpara parfumerise
"Channel 5" ne duty free, sa te dale Xhoi. Pritja bllokon mberritjen e
delegacionit
te Afganistanit te udhehequr nga Presidenti Karzai. Ky i fundit, me te
mberritur,
i terheq vemendjen Xhoanes te mbuloje fytyren.

Ora 11:00
Mberrin ne Fiumicino delegacioni i katert shqiptar, i udhehequr nga
ish-Presidenti
Sali Berisha. Ne minuten e fundit Berisha kishte refuzuar te hynte ne
perberje te
delegacionit te pare, te udhehequr nga Presidenti Moisiu. Lajmi tashme
nuk
shkakton
asnje reagim nga autoritetet e sigurise.

Ora 11:15
Bllokim i plote trafiku ne qytetin e Romes, i cili sapo eshte vizituar
nga
delegacioni
me i madh ne histori. Kater delegacionet shqiptare i shoqerojne dy
autobuse
te
mbushur me bodyguards dhe nje autobus i mbushur me valixhet e
bashkeshorteve.
Qytetaret e Romes ngaterrojne flamujte e kuq ne veturat e
delegacioneve
shqiptare
me flamurin e Kines. Ambasada kineze ne Rome detyrohet te deklaroje se
terhiqet
nga pjesemarrja ne funeral.

Ora 12:00
Delegacionet priten ne katedralen Shen-Pjeter ne Vatikan. Kreut te
Partise
Demokristiane
Nikoll Lesi, i duhet te mbaje rradhe nga fillimi sepse heren e pare
hyri
me
kemben e majte.
Kembengulja e tij shkakton vonesa ne rradhen e personaliteteve qe
presin
te
hyjne ne katedrale,
nder te cilet numerohen Mbreteresha e Anglise, Mbreti i Spanjes, Elvis
Costello dhe Sting.

Ora 12:15
Konfuzion ne shkallet e jashtme te katedrales Shen Pjeter. Presidenti
Moisiu
kerkon t`i kthehen
koburet e Isa Boletinit. Nderhyn Kardinali Sodano i cili genjen
Moisiun me
dy pistoleta plastike.
Nderkaq Fatos Nano, duke perfituar nga rremuja, hyn ne rradhen e
personaliteteve duke zene
karrigen e Moisiut. Xhoana nderron mendje dhe nuk merr pjese ne
funeral,
pasi ka blere dy
bileta per garat me kuaj.

Ora 12:29
Shefi i Ceremonialit Hyjnor ne Vatikan dergohet urgjentisht ne
kliniken
"Gemelli". Sali Berisha
sapo ka perdorur kryqin e mermerte te punuar nga Bernini si varese
rrobash.

Ora 13:05
Dy aeroplane gjuajtes F-17 shterngojne helikopterin privat te Xhoanes
te
beje ulje te detyruar ne
aeroportin ushtarak te Romes. I pyetur nga autoritetet, piloti pohon
se
Xhoana i kishte
lene porosi ta merrte nga sheshi i Shen-Pjetrit ne oren 13:00.

Ora 13:09
Moisiu futet ne Shen-Pjeter dhe i kerkon Fatos Nanos te liroje vendin.
Fatos
Nano refuzon duke
thene se eshte ulur ai i pari. Moisiu e kundershton: "Jo, duhet te
ulem
une
i pari". Nikoll Lesi i terheq
vemendjen Fatos Nanos se atij i eshte caktuar vend ne rradhen e
katert.
Nderkaq degjohet ulerima
"Ne asnje menyre" e Sali Berishes, i cili refuzon te ulet ne rradhen e
tete.
Te tre ulen ne rradhen e pare
duke spostuar majtas presidentin Karzai te Afganistanit. Presidenti
Karzai
i
Afganistanit sposton me dy
vende presidentin e Angoles, i cili shtyn menjane presidentin e
Algjerise
El-Fikryet.
Pasojne dy minuta shtyrjesh dhe sharjesh mes presidenteve te vendeve
qe
fillojne me "A"....Konfuzioni
perhapet neper vendet qe fillojne me shkronjen "B", "C" dhe "D" dhe ne
fund
mbetet pa karrige
Presidenti George W. Bush. Ai i ben me shenje Fatos Nanos se do t`i
bjere
me
shpulle, por Fatosi qe sheh pese gishtat
e hapur i ben me shenje se e kuptoi dhe i thote: "Pa merak, do dergoj
edhe
50 ushtare te tjere ne Irak"

Ora 13:10
Rojat zviceriane te papes nderhyjne per qetesimin e gjendjes.
Sali Berisha kerkon te marre fjalen,
por rojat i kepusin fijen e mikrofonit me sepate.
Ora 13:11
Sali Berisha proteston dhe thote se Fatos Nano u ka dhene urdherin qe ti prejne fijen e mikrofonit

Ora 13:12
Fatos Nano thote se Sali Berisha po e akuzon vetem per te marre pushtetin.

Ora 13:13
Personat ne udheheqje te ceremonise se Varrimit kur degjojne Nanon duke thene se Berisha do te marre pushtetin mendojne qe ai do te marre pushtetin per ceremonine e varrimit dhe i kap frika per deshtim.

Ora 13: 14
Sali Berisha urdheron Bamir Topin qe ti sjelle nje megafon per te folur pasi i jane keputur fijet.

Ora 13:40
Bamir Topi me vrap kthehet dhe ja sjell megafonin Berishes.

Ora 13:41
Duke perdorur megafonin, Sali Berisha nga larg e pershendet delegacionin e 4 shqiptar te kryesuar nga Ibrahim Rugova dhe i kerkon qe te afrohet dhe bashkohet me delegacionin 3, me Berishen.
Ora 13:42, pas marreveshjes delegacioni 4 i kryesuar nga Ibrahim Rugova vendos qe te bashkohen me Sali Berishen.
Ora 13:43, Rugova duke kerkuar " Ju lutem, Ju lutem, ju lutem, ju lutem" i kalon te gjitha delegacionet dhe afrohet e Bashkohet me delegacionin e Berishes.
Ora 13:44, Kur Fatos Nano e sheh nje bashkim te tille, e akuzon Berishen se me keto veprime do te vendos Kosoven ne krahun e tij, dhe menjehere e therret Hashim Thacin e Kosoves dhe i kerkon qe ti bashkohet Nanos ne delegacion, keshtu per te krijuar barazim me Berishen.
Ora 13:45, Delegacioni 1 me ALfred Moisiun mbeten te vetmuar pasi delegacioni 2 dhe 3 u unifikuan me aleatet nga Kosova.
Ora 13:50
Berisha fillon te levize neper grupe me megafon per te lajmeruar korrupcionin qe po zoteron ne SHqiperi per shkak te Fatos Nanos.
Ora 13:55 Te gjitha delegacionet shqiptare vendosin qe te largohen pak ngapak nga ceremonia dhe te shfrytezojne vizat qe te dalin ilegalisht neper territorin italian.
14:00 Ceremonia ne qetesi te plote pasi tani delegacionet shqiptare gjenden jashte ceremonise duke u munduar qe te futen neper vende te ndryshme pa u hetuar nga policet pasi visat e tyre jane vetem per ceremonine mortore te Papes dhe jo per te qendruar ne Itali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:17 am

Fjalė tė urta, tė pėrpunuara... (pėr tė qeshur)


Origjinale:

Fjalet jane gra, veprat burra.
Jeto sikur do vdesesh neser. dhe meso sikur do jetosh gjithmone.
Mat shtate here, e pri njehre
Mollen e mire, e ha derri
Nje dore lan tjeteren, te dyja fytyren.
Peshku ne det, tigani ne zjarr.
Ai qe martohet heret dhe ai qe ngrihet heret jane te fituar.
Faji eshte jetim.
Kur nuk te do nje lagje, fajin kerkoje te vetja.
Kush rron vetem me shprese, vdes i deshperuar.

Modifikuara:

Grate bejne muhabet, burrat punojne
Jeto sikur te jetosh gjithmone, puno sikur te vdesesh neser
Pre sa te mundish, por mat vetem nje here
Mollen e kalbet e hane jaranat
Nje dore lane tjetren, te dyja lajne komshiun
Peshku ne zjarr, tigani ne dyqan (nutsore)
Ai qe martohet heret dhe ai qe ngrihen heret kane lajt lesh
Faji eshte per budallenjet
Kur nuk te do nje lagje, perzej krejt lagjen nga aty
Kush rron vetem me shprese, vdes i shpresuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:17 am

gur gur behet nje mur ...........


foli deres te degjoj dritearja .........

inati i botes demi i kokes .........

per inatin e sime vjerre un do fle me minollan .......{kuptohet minollaikush essht}

shtri kembet sa ke jorganin..............

nuse dhe vjerr si qelqi i thyer..........

me shikon me njerin sy, te shikoj un mete dy .......


njera dor lan tjetren te dyja lajn fytyren .........

shoku i mir ne dit te veshtir.......

te kisha ber nje kercu do ishte ngrohur gjith lagja ....

hall me burr e hall pa burr hall mos te martohesh kurrr......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   Sat Jan 20, 2007 8:18 am

ishin dy shoke te ngushte <gomari>dhe <luani> por ne pylle u be aq keq per ushqim sa u detyruan te gjinin nje vend tjeter per tu ushqyer ecin e ecin dhe shohin nje koder <luani> i thote <gomarit> ja po te hipim ne ate koder do te gjejme ushqim me bollek mire i thote <gomari> hipim lart ne koder <luani> si i zgjuar i thote kur te hipim me mbaj ti mua siper dhe kur te zbresim do te mbaj une ty .ghe dhe <gomari> pranoi qe te mos lodheshin te dy njekohesisht .hypen <gamari> kodren me <luanin> siper por nga guret e rreshkitshem <luani> qe te mos rrezohej i ngul thonjte ne trup <gomari>.<gomari> i thote cben epo cte bej skam si te mbahem ndryshe hipin siper hajne mire dhe kur do te zbrisnin e kish <luani> rradhen per te mbajtur <gomarin> ne kurriz .por si thashe pak me pare nga guret e rreshkitshem <gomari> per te mos rene i fut k@... <luanit> .<luani> ohhhh!!!! cben epo cte bej i thote <gomari> skam si te mbahem ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor nga SKORPIONSKING   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor nga SKORPIONSKING
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: