www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 MOTO GP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DhE^DjAlLi^QaN

DhE^DjAlLi^QaN

Male
Numri i postimeve : 35
Age : 29
Localisation : elbasan
Emploi : ][rome][
Loisirs : ][rome][
Registration date : 13/01/2007

MesazhTitulli: MOTO GP   Sat Jan 20, 2007 8:00 am

mund te gjeni te gjitha informaciont per motorciklizmin neper bote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.enearoma.4t.com
DhE^DjAlLi^QaN

DhE^DjAlLi^QaN

Male
Numri i postimeve : 35
Age : 29
Localisation : elbasan
Emploi : ][rome][
Loisirs : ][rome][
Registration date : 13/01/2007

MesazhTitulli: Re: MOTO GP   Sat Jan 20, 2007 8:00 am

Loris Kapirosi, "Tiranosauri 2007" i Moto Gp sė

"Tiranosauri" i pistave tė garave me motorė duket se ėshtė gati edhe pėr kėtė sezon, qė tė arrijė atė objektiv qė prej vitesh kėrkon. Loris Kapirosi do tė fillojė kėtė vit sezonin e 18 tė tė tij nė Moto Gp. Kėtė herė ai do tė ketė nė tutat e tij edhe gėrm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.enearoma.4t.com
 
MOTO GP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Sport-
Kėrce tek: