www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
Share | 
 

 gezuar ditelindjen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
SKORPIONSKINGMale
Numri i postimeve: 66
Age: 30
Localisation: elbasan(detroit)
Emploi: hacker
Loisirs: hacker
Registration date: 17/01/2007

MesazhTitulli: gezuar ditelindjen   Sat Jan 20, 2007 7:48 am

se shpejti shoku dhe miku im ka ditelindjen Shpirt_Shqiptari
te uroj dhe 100 te tjera , tu realizofshin endrrat dhe deshirat .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
[linkin_park]Male
Numri i postimeve: 3
Age: 27
Localisation: Elbasan
Emploi: punonjes
Loisirs: nuk e di kete
Registration date: 26/01/2007

MesazhTitulli: eeeeeeeeeeeeeee   Fri Jan 26, 2007 9:29 am

o skorpionsking kush eshte ky shoku jot me
shpirt shqiptari a qyshe pat ky eeeeeeeeeeeee
ma trego pak lol! nejse nejse
hajd se folim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.radioshqip.com
 
gezuar ditelindjen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: -
Kėrce tek: