www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 kerkese per aop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PrEdAtOrMale
Numri i postimeve : 1
Age : 31
Registration date : 30/08/2006

MesazhTitulli: kerkese per aop   Sat Jan 20, 2007 2:50 am

Cekmi si po ja kaloni ?Deshta me ju than po nuk e patet besdi dhe pa i prish pun kerekujt,me ma dhan njat aop.Hajt tash shnet e pare e ja kaloshi sa mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: kerkese per aop   Sat Jan 20, 2007 3:28 am

Me vjen keq PrEdAtOr por sot me date 20/01/2007 mbydhen kerkesat per cdo lloj accesi vop / aop / sop .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: kerkese per aop   Sat Jan 20, 2007 11:45 am

lexo:

Qe nga Data 20.01.2007 deri me daten 20.02.2007 nuk do ket me shtime Aop , Sop . Kujdes Ne se ndonje Nga stafi heqet gjat Kesaj Periull nuk do te shtohet deri me 20.02.2007 flm per Mirkuptimin

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kerkese per aop   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kerkese per aop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: