www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 JU lUTEM lEXONI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: JU lUTEM lEXONI   Fri Jan 19, 2007 10:35 pm

Qe nga Data 20.01.2007 deri me daten 20.02.2007 nuk do ket me shtime Aop , Sop . Kujdes Ne se ndonje Nga stafi heqet gjat Kesaj Periull nuk do te shtohet deri me 20.02.2007 flm per Mirkuptimin

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 39
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: JU lUTEM lEXONI   Tue Jan 30, 2007 12:26 am

Nje gje nuk po e marr vesh une ne kete vende. Pse disa ketu tallen aq shume me perdoruesit e tjere vetem e vetem se kane nje akses SOP. Une dua t'ju them te nderuar se nuk eshte se jam i mete apo i lene dhe qe mos te jem ne gjendje t'i pergjigjem fyerjeve e sharjeve tuaja me te njejten gjuhe, por nuk dua ta ul veten ne nivelin tuaj, sepse do te bie ne kategorine tuaj. Edukata personale dhe etika qytetare jane vecori qe me karakterizojne dhe jo harbutlleku dhe palaclleqet. Nqse ndonjeri ka ndonje problem, do i lutesha te komunikonte me mua direkt ne publik apo privat dhe jam i bindur qe do t'i pergjigjem deri ne piken me te fundit per cdo gje dhe me cdo gje. Mos i beni vetes ne sy se jeni ketu te "medhenj" dhe mund te keqperdorni pozicionin qe ju eshte dhene, por sillni ndermend se edhe perdoruesit e tjere nuk jane jetime dhe te panjeri. Nuk kam ardhur ketu te bej trimeri apo t'i nxjerr gjoksin asnjerit, ngaqe jam ne gjendje te tregoj trimerine dhe aftesite e mia atje ku duhet dhe jo ketu i fshehur pas ekranit te nje kompjuteri si shumica juaj. Nuk besoj se kjo menyre te sjelluri i sherben mbarevajtjes se forumit qe mesa shoh ka nje perpjekje te pakontestueshme nga ideatori per te shkuar mbare.
Mos mendoni se te gjithe jemi adolishente, por ju them se edhe durimi ka kufi. Nuk kam arshur ketu as per privilegje as per mbajtje hatri, por per te kontribuar ne ndertimin e nje diapazoni te gjere te shprehjes se lire te mendimit te gjithesecilit dhe te kontribuoj sadopak me njohurite qe kam ne fushen e Mjekesise. Nuk pres lemoshe nga asnjeri por thjesht respektim te te gjitha rregullave te etikes dhe moralit. Asgje me teper.

Ja kalofshi mire te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
Malesori

Malesori

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Hey !!!   Tue Jan 30, 2007 1:53 pm

Nje gje s'e kuptoj une mer !!!
Pse s'ka shtime deri me Dt.20.02.2007 Ta morim vesh ier Razz
Apo pasi te konfirmohen zgjedhjet e pushtetit lokal Razz
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHa LoOoL Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: JU lUTEM lEXONI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
JU lUTEM lEXONI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: