www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lexoni perpara se te postoni!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Lexoni perpara se te postoni!   Fri Jan 19, 2007 10:00 pm

Miresevini ne rubriken: "Historia shqiptare!"
Kjo rubrike dhe temat e hapura ne te karakterizohen nga te njejtat cilesi qe karakterizohet dhe Radioshqip, pra: liria e fjales dhe respekti.
Perpara se te postoni ne kete rubrike, kini parasysh se:
1. Temat qe do te hapen ne kete rubrike duhen te kene ne qender historine e Shqiperise, te kaluaren, te tashmen dhe te ardhmen dhe duhet te shmangin sa te jete e mundur pikepamjet politike te cdo antari! Ne Albforum, ekzistojne tema te tjera, ne te cilat mund te diskutoni mbi politiken!
2. Jeni te lire te shprehni cdo mendim tuajin ne lidhje me temat qe jane shtruar per diskutim.
3. Gjate shprehjes se mendimeve respektoni mendimet e te tjereve, mos ofendoni dhe mos u merrni me komente te kota mbi antaret qe jane shprehur ne kete rubrike.
4. Perpiquni qe cdo mendim tuajin mbi temat e hapura ta sillni te argumentuar dhe mundesisht me citime te burimeve perkatese ose me fakte historike.
5. Cdo postim apo teme e re qe nuk u permbahet ketyre rregullave do te editohet!
6. Kete teme trajtoheni si rregullore te brendshme te rubrikes: "Historia shqiptare". N.q.s ka raste te vecanta qe nuk parashikohen ne kete rregullore, jeni te ftuar qe me pergatitjen, intelektin dhe edukaten tuaj te shmangni situata te papelqyera!
Ju urojme postim te kendshem!

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
Lexoni perpara se te postoni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Historia Shqiptare-
Kėrce tek: