www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???   Fri Jan 19, 2007 9:37 pm

un Per vete Ju du tegjithve jeni shum te mir dhe te respektuar por njeren du me shum me shum ketu e di vet ajo se kush eshte Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???   Sat Jan 20, 2007 2:10 am

Un i du te gjithe njesoj Razz [Master] edhe [KleviS] jane dy cunat me te mire te forumit Smile) bashke me amerikane_kisss dhe Tironce_Vogel etjjjj se me u ndal me i shkru tan filloj ne mengjes e perfundoj ne darke Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???   Sat Jan 20, 2007 8:46 am

te gjithe pa perjashtim rregjistrimi im ne kete forum tregon se me pelqen shoqeria juaj dhe kam kenaqesine te ndaj bashbisedime me ju .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???   Mon Jan 22, 2007 7:37 pm

UNEEEEEEE DUAAAAAA TE GJITHEEEEEEEEEEE


TE GJITHE JAN SHUME TE MILLLLLL EDHE TE BUCKUR EDHE BUCKURA EDHE SHUME FMI TE MILL Wink

JU KITHIIIIIIIII THUMEEE TE GJITHEEE Wink


Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Malesori

avatar

Numri i postimeve : 22
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: RčSPźKT   Tue Jan 30, 2007 2:20 pm

Jźńģ Tė Rź5pźKTśäR Ńgä Äńå Ģmč Ńė Ēdó ŠźTäJ Qź Tė GJĶTHĖ Very Happy !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Anėtarėt qė do mė shumė nė "R.S" ...cilėt janė???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Thashetheme, etj. etj.-
Kėrce tek: