www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Duhani! Si Mund ta lini duhanin ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Duhani! Si Mund ta lini duhanin ?   Fri Jan 19, 2007 9:33 pm

Ne lidhje me mundsin per te nderprer pirjen e duhanit, Une kam dhene keshilla, mendoj te mjaftueshme, e Ju vetem duhet te veproni sipas rekomandimeve ne temen per duhanin.

Perndryshi Une vet e pij duhanin qe shume vite dhe meqense nuk kam pas interes te ndahem prej tij, Une vazhdoi ta perdori edhe me tutje. Por me kete nuk duhet te me keqkuptoi ndonjeri/a se pirja e duhanit eshte e mire per shendetin, ne fakt pirja e duhanit eshte shume e demshme per shendetin.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Duhani! Si Mund ta lini duhanin ?   Sat Jan 20, 2007 2:12 am

Lini mer te gjithe duhanin se na ndotet ambjentin Smile PUPUPUPUPUP sa ere e keqe Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
 
Duhani! Si Mund ta lini duhanin ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Trupi dhe Shėndeti-
Kėrce tek: