www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 C'ESHTE KOZMETIKA PER JU?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: C'ESHTE KOZMETIKA PER JU?   Fri Jan 19, 2007 9:30 pm

Mendova se do na hynte ne pune te diskutonim rreth kozmetikes(si per femra ashtu edhe per meshkuj) Eshte nje fushe interesante ku sejcili prej nesh do ndante njohurite dhe do te merrte informacionin e nevojshem. Personalisht mbart disi eksperience dhe njohuri ne kete fushe dhe do te ndihmoja me kenaqesi kedo qe do te kishte kuriozitet ne problemet e lekures(ketu nuk behet fjale per nje dermatolog),per produktet qe duhen perdorur,mjetet e ndryshme te tualetit duke filluar qe nga pasrtuesit ,kremrat e deri tek make-up-et e parfumet. Do doja te dija se c’firma produktesh perdorni e nese jo me se kujdeseni per lekuren tuaj. :rolleyes:
Nejse ,se e zgjata shume,po e patet ne interes hudhuni e flisni…!

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
C'ESHTE KOZMETIKA PER JU?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Trupi dhe Shėndeti-
Kėrce tek: