www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?   Fri Jan 19, 2007 8:51 pm

Disa shprehen se dashuria eshte ndjenja me fisnike, me e forte qe ka njeriu, por shembujt tregojne se edhe Urrejtja eshte goxha e forte. Sipas mendimit tuaj...?

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?   Fri Jan 19, 2007 8:52 pm

dashuria dhe urrejtja qendrojne shume prane njera tjetres. sa me e madhe te jete dashuria, aq me e madhe do te jete urrejtja nese do te kapercehet presja qe i ndan.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?   Sat Jan 20, 2007 2:05 am

Hmmmmmmm e bukur kjo . Besoj se me te madhe se dashuria nuk ka Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria dhe Urrejtja! Kush eshte me e forte?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Hapėsirė filozofike-
Kėrce tek: