www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 *pyetje_pergjigje*

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: *pyetje_pergjigje*   Fri Jan 19, 2007 4:20 pm

Synimi i kesaj teme ėshtė qė te beni njė pergjigje dhe pastaj te pyetni.

Duhet ti jepni pergjigje cdo pyetje qė behet nga njė anėtar tjeter ose Shkruani, Nuk kam pergjigje pėr kte pyetje dhe mos beni pyetje tjeter derisa njė anėtar tjeter ti japi njė pergjigje asaj dhe te vazhdoj me pyetjen tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: *pyetje_pergjigje*   Fri Jan 19, 2007 4:21 pm

Keni pas ndonjeher 2 te dashura/dashur ne te njejten kohe????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: *pyetje_pergjigje*   Fri Jan 19, 2007 7:28 pm

una per vete jo Very Happy jam cun i mir dhe me ate qe kam qen e kam dasht me gjith zemer dhe e du Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: *pyetje_pergjigje*   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
*pyetje_pergjigje*
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: