www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptaret Brenda Dhe Jashte Shqiperise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut

avatar

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 32
Localisation : no koment
Emploi : sdfg
Loisirs : asdasda
Registration date : 16/01/2007

MesazhTitulli: Shqiptaret Brenda Dhe Jashte Shqiperise   Fri Jan 19, 2007 4:18 pm

Nje pershendetje e madhe per gjith Shqiptaret qe ndodhen ne Shqiperi dhe kudo tjeter ne bote
Pastaj nje pershendetje Per Beracit Edhe te gjith atyre qe nuk jan Berac, por qe na duan dhe na Respektojn me pjesmarjen e tyre Ne
Forum

Faleminderit

lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Ares-Br.Tk
AnGeLo_CuSToDe

avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Shqiptaret Brenda Dhe Jashte Shqiperise   Fri Jan 26, 2007 9:22 am

Nje Pershendetje per ty ne radhe te pare pastaj edhe un me mendjen tende """PERSHENDETJE SPECIALE PER BeRaTaSiT QE JEMI PRIMO""" Dhe si vazhdoim ReSPeKT Per Ata Qe Na ReSPeKToJNe Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
 
Shqiptaret Brenda Dhe Jashte Shqiperise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Forumi-
Kėrce tek: