www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje Familja Ime :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut

avatar

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 32
Localisation : no koment
Emploi : sdfg
Loisirs : asdasda
Registration date : 16/01/2007

MesazhTitulli: Pershendetje Familja Ime :)   Fri Jan 19, 2007 3:48 pm

Sic E Dini Ju Une Jam Alibaba_Me_40_Hajdut Ose Me Mire Babarecords-ArEs Jam Nga Berati Dhe Jetoj Ne Zvicer Dhe JAm 19 Vjec Edhe pak Dite Edhe Bej 20 URAAAAAAAAA lol! lol! Ju Pershendes Te Gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Ares-Br.Tk
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Familja Ime :)   Fri Jan 19, 2007 7:24 pm

Mir se erdhe Alibaba_Me_40_Hajdut Te uroj Te kaloni nje koh sa me te mir ne forumin Radioshqip

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Familja Ime :)   Sat Jan 20, 2007 1:37 am

Mire se erdhe Alibaba_Me_40_Hajdut Kalofsh mire ne forumin e RadioShqip .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Familja Ime :)   Sat Jan 20, 2007 8:43 am

mire se ke ardh dhe tja kalosh sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Alibaba_Me_40_Hajdut

avatar

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 32
Localisation : no koment
Emploi : sdfg
Loisirs : asdasda
Registration date : 16/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Familja Ime :)   Sat Jan 20, 2007 2:25 pm

Faleminderit Djema Shume faleminderit Edhe Une Uroj Qe ju Tja Kaloni Mire Por Edhe Une Gjithashtu Tja Kaloj Mire Me Ju:P Sepse Shqiptar jemi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Ares-Br.Tk
AnGeLo_CuSToDe

avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Pershendetje Familja Ime :)   Fri Jan 26, 2007 8:58 am

Edhe 120 te tjera vlla dhe qofte nje vit sa me i mare per biznesin tende ne ZV lol! ciao ja kalofsh sa me mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Familja Ime :)   Thu Feb 01, 2007 8:11 am

Mire Se Erdheeeeeeeeeeeeeee ja kalosh sa me mireeeeeeeeee
kifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Razz
yll tokeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Familja Ime :)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Familja Ime :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: