www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 erdhi ushtari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpirt_ShqiptariMale
Numri i postimeve : 5
Age : 35
Localisation : ne token e shqiponjave
Emploi : ushtar
Loisirs : uck
Registration date : 19/01/2007

MesazhTitulli: erdhi ushtari   Fri Jan 19, 2007 10:36 am

mire se rrini jam nje patriot dhe me kane lavderuar shume forumin dhe chat tuaj . mire se ju gjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: erdhi ushtari   Fri Jan 19, 2007 11:45 am

MIRE SE KE ARDH PLAKO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
DhE^DjAlLi^QaN

avatar

Male
Numri i postimeve : 35
Age : 29
Localisation : elbasan
Emploi : ][rome][
Loisirs : ][rome][
Registration date : 13/01/2007

MesazhTitulli: Re: erdhi ushtari   Fri Jan 19, 2007 1:42 pm

mire se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.enearoma.4t.com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: erdhi ushtari   Sat Jan 20, 2007 1:36 am

Mire se erdhe Shpirt_Shqiptari Kalofsh mire edhe ti ne shoqerine tone .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: erdhi ushtari   Thu Feb 01, 2007 8:14 am

mire se erdheeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja kalosh sa me mireeeeeeeeeeeeee
kifffffffffffffffffffffffffffffffffffff Razz
yllllllllllllllll boteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdhi ushtari   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdhi ushtari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: