www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 hiiiiiii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Magic_Destination

avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Localisation : elbasan
Emploi : student
Loisirs : me vone kete
Registration date : 19/01/2007

MesazhTitulli: hiiiiiii   Fri Jan 19, 2007 10:30 am

erdha dhe une eshte me te vertet nje forum interesant shpresoj tja kaloj mire ketu . pershendetje te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: hiiiiiii   Sat Jan 20, 2007 1:34 am

Mire se ke ardhe Magic_Destination Kalofsh mire midis nesh Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: hiiiiiii   Sat Jan 20, 2007 8:42 am

mire se ke ardh lale dhe ja kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: hiiiiiii   Thu Feb 01, 2007 8:13 am

mire se erdheeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja kalosh sa me mireeeeeeeeeeeeee
kifffffffffffffffffffffffffffffffffffff Razz
yllllllllllllllll boteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: hiiiiiii   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hiiiiiii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: