www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SKORPIONSKING

SKORPIONSKING

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: pershendetje   Fri Jan 19, 2007 10:06 am

jam luardi 21 vjec me nick SKORPIONSKING

kerkoj op ne serverin tuaj . jam perdorues i rregullt i chatit ,

kerkoj votat tuaja

ju faleminderit shpresoj te me votoni .

nese nuk merr 15 vota nuk shtohet @op votimi zgjat 24 ore .
me votoni !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Magic_Destination

Magic_Destination

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Localisation : elbasan
Emploi : student
Loisirs : me vone kete
Registration date : 19/01/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Fri Jan 19, 2007 10:28 am

akoma se ke marr @op ti re Very Happy na ke cmen fare

per mua e ke voten lale e meriton se per kete pune ja thua ti .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Shpirt_ShqiptariMale
Numri i postimeve : 5
Age : 35
Localisation : ne token e shqiponjave
Emploi : ushtar
Loisirs : uck
Registration date : 19/01/2007

MesazhTitulli: iiiiiiii   Fri Jan 19, 2007 10:38 am

po ti re ktu qenka pjek gjithe elbasani ktu mer ca behet kshu .
respekte SKORPIONSKING
dhe une jam pro plako je i nderum je tamam hacker lal respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
DhE^DjAlLi^QaN

DhE^DjAlLi^QaN

Male
Numri i postimeve : 35
Age : 29
Localisation : elbasan
Emploi : ][rome][
Loisirs : ][rome][
Registration date : 13/01/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Jan 20, 2007 7:53 am

ca ti besh e meriton derqi eshte cun flori .nje opp si ky si
zor qe ben nena:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.enearoma.4t.com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Jan 20, 2007 11:43 am

Lexo :

Qe nga Data 20.01.2007 deri me daten 20.02.2007 nuk do ket me shtime Aop , Sop . Kujdes Ne se ndonje Nga stafi heqet gjat Kesaj Periull nuk do te shtohet deri me 20.02.2007 flm per Mirkuptimin

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: