www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 KERKOJ PERSERI OP.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hasta_la_vista_zemerMale
Numri i postimeve : 1
Age : 34
Localisation : albania
Emploi : tr
Loisirs : tr
Registration date : 18/01/2007

MesazhTitulli: KERKOJ PERSERI OP.   Thu Jan 18, 2007 3:24 pm

Ne se ju jeni Dakort qe hasta_la_vista_zemer Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 15 vota hasta_la_vista_zemer nuk do te shtohet ne @
23:11pm 19.01.2007


HI CKEMI?KERKOJ VOTEN TUAJ PER TE ME KTHYER PERSERI OP DHE TE JEM PJESE E STAFIT TE RADIOSHQIP SI DIKUR.FLM PER ATA QE JAPIN VOTEN PRO DHE KUNDRA.E BERA ME KERKESE SEPSE KESHTU IA VLEN.NUK HYRA ME MIK POR PER TE MARE OP TAMAM.PA MIK.FLM PER MIREKUPTIMIN.

Voto per hasta_la_vista_zemer

PO 100% [ 15 ]

JO 0% [ 0 ]

Totali i votave : 15
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://radioshqip.net
PASIONANTI

PASIONANTI

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 68
Localisation : TIRONA
Emploi : bosh
Loisirs : bosh
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: KERKOJ PERSERI OP.   Thu Jan 18, 2007 3:36 pm

PO kusheshte ai qe nuk te jep voten ty mer:).Me thuaj mua mer se e thyj ne mes;)<br>Ti e meriton voten sic e do zakoni plako se je cun njish.<br>Vota ime eshte per PO por duhet te hapesh nje sondazh mer qe te mbarojme pune shpejt dhe te rikthehesh tek strofulla jote.REspekte plako dhe mirese te vish ne AOP list;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.PASIONANTI.org.al.com
AnGeLo_CuSToDe

AnGeLo_CuSToDe

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: KERKOJ PERSERI OP   Thu Jan 18, 2007 4:41 pm

Pse Mos Ta Maresh Re Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
PLaYER

PLaYER

Numri i postimeve : 4
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Re: KERKOJ PERSERI OP.   Thu Jan 18, 2007 5:43 pm

sjam kundra ndersa hyn shum here edhe je online atehere nga mua je ok

si sop i radioshqip qe jam nga je ok nje po ke Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Relativisht Absolut

Relativisht Absolut

Male
Numri i postimeve : 4
Age : 32
Localisation : Ne Kufinjt e kOhes..
Emploi : Ne Kufinjt e kOhes..
Loisirs : Ne Kufinjt e kOhes..
Registration date : 06/10/2006

MesazhTitulli: Re: KERKOJ PERSERI OP.   Thu Jan 18, 2007 10:08 pm

O Altin ty te takon Sop!
Mendoj se je i vetmi user qe futesh rregullisht ne ate server. Te takon qe c'ke me te...
Respekte per ty dhe per te gjith stafin e ketij forumi.
Ciao by MiRy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: KERKOJ PERSERI OP.   Fri Jan 19, 2007 2:18 am

Pupupupup sa me fat qe jam Razz Hasta voten e fundit e ke naga mua dhe tu ben 15 santa

Tema Mbyllet ! Ju Faliminderit Qe Perdorni Forumin E RadioShqip

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KERKOJ PERSERI OP.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KERKOJ PERSERI OP.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: