www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hi shoqeria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Hi shoqeria   Thu Jan 18, 2007 12:19 pm

Ta bej edhe une prezantimin tim per here te dyte sepse kam kohe qe jam larguar
Per gjithe ata qe nuk njohin Quhem Ardian shkruaj nga qyteti i serenatave me nje fjale Korca per ata qe nuk e din se kush eshte Very Happy Shpresoj te kalojme sa me mire se bashku e te shkruajme sa me shume Razz:P:P

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Hi shoqeria   Thu Jan 18, 2007 12:40 pm

mire se u ri prezantove dhe tja kalosh sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
AnGeLo_CuSToDe

avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Hi shoqeria   Thu Jan 18, 2007 4:49 pm

Hi lale ja po te shtohem dhe un ketu se vete pertoj qe ta bej. Me behet qefi se te njofa dhe per ty dhe per ata qe do ta lexojne mua me quajne NINO jam nga BERATI te tjerat i shikoni aty besoi. ciao ja kalofshi sa me mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Hi shoqeria   Thu Jan 18, 2007 5:46 pm

Thnx SKORPIONSKING edhe ty Angelo
Shpresoj te kalojm sa me mire te gjithe se bashku afro

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Hi shoqeria   Fri Jan 19, 2007 6:28 am

Mire se erdhe mer ;p na kishte marre aspak malli Smile Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
ALB_MaGjI

avatar

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: Hi shoqeria   Fri Jan 19, 2007 2:49 pm

hahahahahaha Inter
Edhe mua per ty sme kishte mare malli fare Razz:P lol!

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Hi shoqeria   Thu Feb 01, 2007 8:15 am

hahahahhah per here te 2 l0lz

mire se erdheeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja kalosh sa me mireeeeeeeeeeeeee
kifffffffffffffffffffffffffffffffffffff Razz
yllllllllllllllll tokeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
rrush i bardheeeeeeeeeeeeeeee


Nga patatja Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hi shoqeria   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi shoqeria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: