www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 shqiptaret ne USA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: shqiptaret ne USA   Thu Jan 18, 2007 8:47 am

Pershendes gjithe shqiptaret qe jetojne e punojne ne Amerike .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne USA   Thu Jan 18, 2007 9:13 am

pse re sna pershendet dhe ne tjerve qe jetojm dhe punojm ne Angli Razz dhe ne shum vend tjera Razz ok se ju pershendes un tegjith shqiptarve anemban botes

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne USA   Thu Jan 18, 2007 9:19 am

une hapa nje teme per ata qe jane ne usa mund te hapesh nje teme per ata qe jane ne angli Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne USA   Fri Jan 19, 2007 9:29 pm

Pershendetje te gjithe Shqiptareve ne USA, dhe kudo qe ndodhen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Anxhela

avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/10/2006

MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne USA   Sat Jan 20, 2007 2:45 am

Un pershendes gjith anteret qe jan ne Belgjik. cheers hihihihihi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shqiptaret ne USA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shqiptaret ne USA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Shqiptaret Neper Bote-
Kėrce tek: