www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?

Shko poshtė 

A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?
Po
100%
 100% [ 8 ]
Jo
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 8
 

AutoriMesazh
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Thu Jan 18, 2007 5:48 am

A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?


Une per vete jam ! Shkurt bukur sakt dhe qart :lol!

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Thu Jan 18, 2007 6:53 am

When I wil grow up I will send you an e-mail . Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Anxhela

Anxhela

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/10/2006

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Thu Jan 18, 2007 10:49 am

Edhe un interesohem [KleviS]!!!! Wink pa merak Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

SKORPIONSKING

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Thu Jan 18, 2007 12:54 pm

Po sepse mbase ajo mund te mos e kete te mire dhe ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
ALB_MaGjI

ALB_MaGjI

Male
Numri i postimeve : 159
Age : 31
Registration date : 21/09/2006

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Thu Jan 18, 2007 5:56 pm

Per mendimin tim eshte Po
Se per te njohur nje njeri qe mund te kesh lidhje duhet te dish shume gjera reth tij ose saj apo jo Mendimi im nqs e kam gabim me thoni ok Wink

_________________
Engjell nuk linda por Djall nuk jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Magic_Destination

Magic_Destination

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 34
Localisation : elbasan
Emploi : student
Loisirs : me vone kete
Registration date : 19/01/2007

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Fri Jan 19, 2007 10:31 am

po patjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Tironce_Vogel

Tironce_Vogel

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Fri Jan 19, 2007 9:00 pm

..sigurisht qe PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   Sat Jan 20, 2007 9:59 am

eheeeee shumeeeeeeee Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Jeni Te Interesuar Per Te Kaluaren E Partnerit/es ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: