www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 dua te kerkoj nje aop per mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
droga_elMale
Numri i postimeve : 1
Age : 29
Localisation : elbasan
Emploi : jfdqwjfjfjj
Loisirs : jdkkkgkgk
Registration date : 16/01/2007

MesazhTitulli: dua te kerkoj nje aop per mua   Tue Jan 16, 2007 11:25 am

Ne se ju jeni Dakort qe droga_el Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 15 vota droga_el nuk do te shtohet ne @
18:29pm 17.01.2007

po bej kerkese per aop jam nga elbasani dhe ju kerkoj te me votoni mua nese keni deshire:bounce:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIO

NIO

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 34
Localisation : Albania
Emploi : Berat
Loisirs : InsPektoR
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Re: dua te kerkoj nje aop per mua   Tue Jan 16, 2007 11:50 am

akoma nuk je ber Aop ti LoooL Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.worldj2007.tk
Bleona

Bleona

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 30
Localisation : Berat
Emploi : une
Loisirs : ti
Registration date : 16/01/2007

MesazhTitulli: UUUUUUUUUUUuu   Tue Jan 16, 2007 4:53 pm

Nese Je Drogaxhi Nuk Ka Asnje vote per ju te poshter cuna nese i jepni vota nese pi droge bye Bye Nese Nuk Pi @ Vota ke prej Meje:affraid: queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Ares-Br.Tk
AnGeLo_CuSToDe

AnGeLo_CuSToDe

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: dua te kerkoj nje aop per mua   Wed Jan 17, 2007 8:24 am

Akoma Ketu Ti Re Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: dua te kerkoj nje aop per mua   Wed Jan 17, 2007 9:16 am

Ju I Keni Marr Votat Por Keni 1 Dit I Rregjistruar Gje Qe Nuk Ju Lejon Te Shtoheni Ne Stafin E Shqipkiss Kur Te Mbushni 1 Muaj Ose 2 Jave Te Pakten Do Te Shtoheni Ne Stafin E Shqipkiss !

-NickServ- *** droga_el is prostituta
-NickServ- Last seen address: [email]~Cunat@217.24.240.8[/email]
-NickServ- Last seen time : 01/17/07 14:20:33 GMT
-NickServ- Time registered : 01/16/07 15:06:21 GMT
-NickServ- Time now : 01/17/07 16:13:51 GMT

Tema Mbyllet

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: dua te kerkoj nje aop per mua   Wed Jan 17, 2007 9:17 am

Sondazhi Ishte

12 Vota PO Dhe 1 Vote JO

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: dua te kerkoj nje aop per mua   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dua te kerkoj nje aop per mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: