www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ^*^barcaleta^*^

Shko poshtė 
AutoriMesazh
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: ^*^barcaleta^*^   Sun Jan 14, 2007 12:36 pm

Hellou pipzzzz{Pytje dhe Pergjigje }


Example :
---------------

Si del maca nga pusi ????

hehe e lagun Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Sun Jan 14, 2007 12:41 pm

Kur mbush lepuri 2 vjec ,ca ban???

hihi hin per 3 vjec Wink


______________________________

Ca bajne shqipetaret kur bjen shiiii??????

hmmmmmmmmmm

daling edhe lujn me dhaq

hahaahahhaaa(not me ) Wink

________________________________

kinezi qe merret me transportA e dini si quhet kinezi qe merret me transport mallrash?

Furgon Cin.

_______________________________

bjondja

(rrespect per bjondet hahaahah)

Kur vlen bjondja nje euro?
Kur shtyn karrocen e supermarketit...

_______________________________

policiKush e di pse qeshin policet kur bjen vetetima????!!!!
Kujtojne se po i ben ndokush fotografi....

_______________________________

11Pse nuk di nje bjonde te shkruaj 11?
Sepse nuk di se cilin 1 te vej te parin.

lol! lol! lol!

__________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Mon Jan 15, 2007 7:09 am

Ca te kane bere bjondet e shkreta moj ;p Smile

Po brunet pse nuk dijne te bejne 22?
Se vejne 1 para tyre Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Mon Jan 15, 2007 12:46 pm

Inter shkruajti:
Ca te kane bere bjondet e shkreta moj ;p Smile

Po brunet pse nuk dijne te bejne 22?
Se vejne 1 para tyre Smile


lol! lol! lol! lol! lol! lol!

e ke gjet ahahahahaaaa Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:31 am

i love youkan qene dy te dashuruar ne londer edhe njeri ia ben
: I LOVE YOU,
kurse vasha i thot : AND I LOVE YOU TOO,
aj perseri shton : i love you three .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:32 am

Ne farmaciNje burre hyn ne farmaci per te blere prezervativa dhe gjen te banaku nje goce te vogel

-Miredita

-Miredita xhaxhi cfare ju duhet?

-ma thirr pak babin te lutem

-Babi nuk eshte por jam une ketu cfare ju duhet?

-Une do marr nje gje qe quhet prezervativ dhe qe ti nuk e di cfare eshte se ja edhe tani i ke buzet me qu mesht

Vajza qe fillon lepihet -Nuk eshte qumesht xhaxhi.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:34 am

Shprehje dashurie-Qe larg e ndjeva aromen tende!

U afrova dhe te thashe dy fjale:TI PORDHE!!!
lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:36 am

Seksi dhe RacatHypen nje burre ne tren dhe ulet per balle nje goce te re. Kjo po lexonte dhe nuk po i kushtonte vemendje burrit. Burri tani donte si e si te hynte ne muhabet dhe fillon e pyet:Burri: Kohe e mire sot he?

Vajza(pa ngritur koken nga libri): Ja ashtu

Burri vazhdon: Sa eshte ora?

Vajza (prape pa ngritur koken pergjigjet): Nuk e diBurri: Cfare po lexon?Vajzes i terheq vemendjen pyetja dhe ngre syte nga libri.Vajza: Po lexoj nje liber ne lidhje me seksin dhe racat e ndryshmeBurri: Ashtu he, interesante.Vajza: Po vertet. Sipas librit, aziatiket dallohen per frekuence te larte gjate aktit seksual, arabet per madhesine e organit ndersa me te miret jane mjeket se e njohin shume mire trupin e njeriut dhe dine te te prekin aty ku duhet.Burri: Me falni vajze se nuk u prezantuam. Quhem Doktor Mahmut Yokoshima
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:37 am

QYQJA e madhe kjo Smile Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:37 am

PlazhiIshte nje dite e bukur vere.

Nje djale ishte ulur ne rere,

aty kalon nje vajze pengohet

dhe i bie siper.

-Me fal te vrava?

Djali i pergjigjet

-hidhu edhe nje here

se nuk e pata mendjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:38 am

dy te panjohur ne trenNji shkodran me nji lushnjar po udhtonin me tren.
Pyet lushnjari shkodranin:nga je ti?
Prej Shkodre mor, po ti prej kah je?
Nga Lushnja,ia kthen preras ky i fundit.
Po mire,i thote shkodrani,mos u merzit se i ka jeta keto.


_____________________________________

shqiptarėtNa ishte se nēna ishte francezi , amerikani , shqiptari,po ecnin me helikopter francezi tha ketu jemi ne paris sepse e preka kullen e parisit,amerikani tha ketu jemi ne amerike sepse i preka (ish) kullat binjake kur e kishte rradhen shqiptari tha ketu jemi ne shqipri sepse sa nxora doren ma vodhen oren.

_____________________________________

bjondeNje bjonde duke shkuar ne London. Si mund tia merrni ju asaj vendin qe eshte te dritarja?Thojini asaj se vetem vendet e mesit ne avion shkojne per ne London.


lol! lol! lol!
____________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:43 am

DjaloshiNje djale i ri shkon per te rrefyer mekatet!

dhe fillon rrefehet:

- At, kam bere mekat

- rrefehu biri im

- kam bere seks jashte martese, me te fejuaren time.

- po si ndodhi?

- Shkova tek shtepia e se fejuares, pasi beme muhabet, une vendosa te dal, por kur dola te dera filloi shiu. Pastaj u kthyem brenda, dhe aty e bera me te.

- mekat keni bere biri im, por meqenese ajo eshte e fejuara jote nuk eshte mekat i rende, thuaj nje \"Ave Maria\" dhe mekati te falet.

- Por at, nuk kam mbaruar, nje dite tjeter, isha vetem me motren e se fejuares, dhe kur po behesha gati te dilja nga shtepia filloi shiu, dhe ndoghi e njejta gje me te, pra e bera edhe me te.

- mos biri im, ky mekat eshte me i rende, po perendia te fal, se te dy te rinj edhe nuk mund te rezistonit. thuaj 2 \"Ave Maria\" dhe te falet.

- At, ka akoma, njehere u gjenda me mamane e se fejuares, dhe kur po dilja te dera filloi shiu, u ktheva brenda ne shtepi, dhe bera seks me vjehrren time te ardhshme, sa \"Ave Maria\" duhet te them per kete mekat, qe pa dyshim eshte shume i rende?

- asnje \"Ave Maria\" biri im, se i them une per ty, por ti vetem ik tani, sa s\'ka filluar shiu.lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 7:44 am

GREQIA


NJE BURRE KTHEHET NGA GREQIA.E PYESIN:`SI TU DUK GREQIA?`KY PERGJIGJET:`MIR,MIR PO 1 GJE ME BERI PERSHTYPJE SHUMICA E GREKERVE E KISHIN EMRIN MALAGA.lol! lol! lol!


___________________________________

veraShkon nje qun per me ble 2 shishe me vere ne nje dyqan..
-O teta,me jep 2 shishe vere,se me ka thene babi ti blej...
-Po i thote shitesja,po si e do babi veren,te bardhe te kuqe apo te zeze
-Ska randesi hiq moj teta...
-po pse i thot ajo
-po eshte babi qorr i pergjigjet djali

___________________________________

kastraveci dhe domatja


Ishin dy komshinje qe kultivonin zarzavate ne kopshtet e tyre.Gruaja e pyet komshiun e tij.Cfare menyre perdor i thote ajo se kopshti yt duket mire fare sidomos domatet flake te kuqe e te medhaja.Epo kur cohem ne mengjes bej nje gjiro nudo neper kopesht.Aha thote komshija.Te nesermen ajo zgjohet dhe ben nje gjiro nudo fare neper kopesht.Ne mbremje komshiu e pyeten komshien.He mi si e ke kopshtin,si jane domatet?Po leri domatet se nuk kane levizur fare, ama KASTRAVECAT jane rritur goxha......mashallah!


lol! lol! lol!

___________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 8:04 am

Tek liqeni..Vazhdonin te benin dashuri nje burre me te dashuren e tij e cila ishte e martuar me nje tjeter.Nje burre po i afrohej duke bere me dore.

-obobo,cfere njerezish,ste lene as te besh dashuri-thote burri qe po bente dashuri

vazhdonte te bente me dore burri qe po afrohej.

me ne fund burri qe po bente dashuri ngrihet dhe i thote burrit tjeter qe ishte afruar rreth 2-3 metra afer:

ca mutin don mor gomar,s'na le as me ba dashni mor idiot!

-jo i thot burri do iki ,po thuaji gruas te me japi pak qelesin e shtepise,se kam mbetur jashta!!!


*--------------------------------------------------------------------------*


ciftinje burre dhe nje grua i nisen per piknik tek liqeni.Ne ayo momente gruja i thot burrit me shkohet ne banje[edukata]emri gruas.po mire i thote burri shko tek cepi.dhe burri fidhoj duke bere sh..... dhe kaloj nje fugon policie dhe i tha ca po ben ske turp ku e ke edukate :dhe burri u pergjigj:ne banje.


*--------------------------------------------------------------------------*


Dy shqiptare ne NYShkuan njehere dy shqiptare ne NY.Shtepite i kishin balle per balle. Dhe cdo mengjes dilnin ne dritare dhe flisnin me njeri-tjetrin. Ky avas perseriteshe cdo dite. Keshtu qe nje komshi i nervozuar nga ky gjest i bezdisur ju tha:- 'Mundouni te perdorni telefonin ndonjehere.' Pra shqiptaret e degjuan dhe te nesermen njeri merr tjetrin ne telefon dhe i thote:- 'Ore, dil ca ne penxhere te flasim'

*--------------------------------------------------------------------------*


sigurimi i jetesNje plak 97 vjec shkon tek nje zyre sigurimesh.
- Pershendetje, dua te bej siguracion per jeten
- Cfare thua re gjysh.. siguracion per jeten?? Sa vjec je?
- 97, i thote plaku
Cmendet nenpunesi..
- Flet seriozisht tani. Cte duhet ty siguracioni??
- Po ja dua te shkoj me babane tim jashte shtetit. dhe thame mire eshte qe te jemi te siguruar..
Nenpunesi u cmend..
- Me babane tend? Sa vjec eshte ai?
- Muajin tjeter mbush 125.
- E cfare do beni jashte shtetit?
- Po ja do shkojme te vizittojme gjyshin tim.
Nenpunesi i bie me koke murit..
- Cfare thua re plako. Tallesh me mua? E sa eshte gjyshi yt?
- Mbyll per nje jave 142.
- E cfare do beje atje?
- Po ja martohet.. dhe ne do shkojme ne dasem.
Nenpunesi i eshte afruar dritares, i gatshem te hidhet..
- Po.. pse martohet?
- Budallalliqe more.. e sforcojne prinderit e tij*--------------------------------------------------------------------------*

EmigrantiNje shqiptar shkon te punoi ne greqi.

Punonte i gjori te nje grek.

Greku jetonte me gruan e tij ne nje vil.

Nje dit kthehet greku nga qyteti dhe shikon qe gruaja e tij nun ndodhej ne shtepi.

I merakosur fillon ta kerkoi por nuk e gjen dot

Mbas 2 ditesh kthehet e shoqja ne shtepi dhe shkon te burri saj duke i treguar

-obobo more burr, cfar me ka ndodhur mua

i shoqi i habitur e pyet, cfar??

ai shqiptari o burr ,ai i poshtri,cfar ka ber ai me mua....

I shoqi pyet perseri Cfar????

-me ka perdhunuar..me ka perdhunuar 3 dit me radh e shkreta un e shkreta

buri i habitur e pyet? Po perse 3 dit 2 dit moi grua!

e...po duhet te skoi dhe neser un

*--------------------------------------------------------------------------*

Dy miqte!- Ore, ti kur ben dashuri, flet me gruan tende?
- Po, pse jo, nqs me telefonon . . .


lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 9:47 am

Suksesi eshte ...

Ne moshen 4 vjec sukses eshte te mos shurrosh ne breke.
Ne moshen 12 vjec sukses eshte te kesh shoke.
Ne moshen 16 vjec sukses eshte te kesh patente shoferi.
Ne moshen 20 vjec sukses eshte te besh seks.
Ne moshen 35 vjec sukses eshte te kesh para.
Ne moshen 50 vjec sukses eshte kesh para.
Ne moshen 60 vjec eshte te besh seks.
Ne moshen 70 vjec sukses eshte te kesh patente shoferi.
Ne moshen 75 vjec sukses eshte te kesh shoke.
Ne moshen 80 vjec sukses eshte te mos shurrosh ne breke.

2.Lante gruaja femijen ne legen. Mbush legenin dhe kap femijen per veshi dhe fillon ta zhyse ne uje. Ne ate moment hyn i shoqi dhe i cuditur e pyet:
“-Cfare ben ashtu moj, ia shkule veshin”.
“- Po pra, hajde futi ti duart ne uje te vluar.”

3.Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
Pas 10 minutash:
-Mami kur vjen autobuzi.
-Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
Pas 10 minutash:
-Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
-Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
Ne kete moment nderhyn polici:
-Po ai zog kurve, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?

4.Shkojne nje cift tek nje familje jevgjish me shume femije per te adoptuar njerin. Jevga fishkellen dhe te 18 mblidhen dhe vihen ne rresht. Cifti i afrohet me te voglit dhe pyesin te emen:
-A mund ta marrim kete?
-Jo ate te lutem. Ai eshte me i vogli dhe e dua me shume.
- Mire..
Ecin me tej dhe ndalin para nje vajze te vogel:
- A ta marrim kete?
- Mos ate ju lutem, ajo kendon me bukur nga te gjithe dhe me duhet.
Vazhdojne ata me zgjedhjen dhe ndalen para nje femije tjeter:
- Ky na pelqen, a ta marrim kete?
- Jo, as ate ju lutem. Ai i bie shume bukur klarinetes.
Dhe arrijne tek me i madhi:
- Po kete? As kete nuk mund ta marrim?
- Jo, ate merreni se ai m’i ka bere gjithe keta te tjeret.

5.Polici rrugor ndal nje shofer qe po ecte me shpejtesi:
- Fryj ketu! – i thote shoferit duke i dhene pipin per testin e alkoolit.
- Nuk mundem se jam me astme- i thote ky.
- Mire, hadje me mu ne laborator me te marre gjak.
- Nuk mundem se jam me hemofili.
- Epo mire atehere, ec ne kete vijen e bardhe.
- Nuk mundem se jam i dehur.

6.Hyn nipi ne dhome dhe sheh gjyshen qe po shihte nje film porno ne tv dhe ky i cuditur i thote: “Uuu gjyshe, cfare po shef ashtu? Ato s’jane gjera per ty”.
Dhe gjyshja ia kthen: “Jo mor jo, vetem du me pa a kane me u marre ne fund kta te dy.”


7.Para deres se parajses presin nje prift dhe nje shofer. Shfaqet te dera Shen Pjetri dhe lejon te futet brenda vetem shoferin. Hidhet prifti i indinjuar:
“Zoti Shen Pjeter, po si ka mundesi qe lejoni ate e jo mua qe jam njeri i shenjte???”
Shen Pjetri: “Shiko i dashur: ndersa ti ke mbajtur meshe, te tjeret kane fjetur, ndersa kur ky ka nisur makinen te tjeret jane lutur.”

8.Fluturojne Bush, Putin dhe Meta me avion. Avionit i prishet motori dhe atyre u duhet te hidhen, por ka vetem nje parashute. Atehere e hedhin ne vote se kush do ta marre. Fiton Meta, merr parashuten, i pershendet dhe hidhet. Putin i thote Bushit: Do te hidhemi pa parashute. Beme votime te fshehta dhe ai fitoi. S’kemi c’bejme.
- Mire, - i thote Bush – por, nuk e kuptoj si eshte e mundur qe ai fitoi 1700 vota me teper.

9.Pyetje: Perse bjondet nuk flasin kur bejne dashuri?
Pergjigje: Sepse mami u ka thene qe te mos flasin me
personat e panjohur.


lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 10:09 am

Prap ti me bjondet papapapp si ppaske qene moj kisssssssssssssssss

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 10:11 am

[Inter] shkruajti:
Prap ti me bjondet papapapp si ppaske qene moj kisssssssssssssssss


lolzzzz hahaahahhaha pse mar ca ka????? eeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Thu Jan 18, 2007 10:14 am

na ishte njehere nje vajze e re qe do martohesh por ajo nuk ishte e virgjer,dhe i thote mamase se si tja bej ajo i thote merre nje kumbull,dhe fute tek vryma,edhe ajo ashtu beri dhe burri nuk e mori vesh,kur te nesermen ajo e hoqi kumbullen dhe e vuri ne tavoline kur burri u cua dhe u be gati per ne pune e pa kumbullen dhe e hengri,e bija i thote mamase,mama mama burri ma hengri kumbullen,mamaja i thote e moj bije babai jot ka ngrene dardhen.


lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Fri Jan 19, 2007 4:18 pm

Dy gra diskutojne me njera tjetren. Neser, hajde tek shtepia ime pėr darke. Kur te arrish, bjeri ziles me hunde, dhe hap deren me berryl. Me fal, pergjigjet tjetra, po pse duhet te bej gjithė keto budalliqe? Bukuroshe, pse duarbosh do vish kshu ti?*************************************************************

njė shqiptar shkon ne Amerike, dhe cuditerisht aty takon njė amerikan.
Nga je ti, e pyet amerikani
Nga Europa, pergjigjet shqiptari.
Waw, Europa me pėlqen shume, e kam vizituar shpesh. Po ku ne Europe?
Ballkan, pergjigjet shqiptari
Interesante, edhe ne Ballkan kam qene, nga cili shtet je ti?
Shqiperi, pergjigjet krenar shqiptari
Waw, kam qene ne Shqiperi, vend i bukur. Nga cili qytet?
Elbasan, pergjigjet shqiptari
Aaaaah .... byēa byēa juuuuu


---------------------------------------------------------------------------------
njė burre merr urgjencen ne telefon:
Hajdeni shpejt ju lutem, kalamani im ka gelltin njė prezervativ
Pas pak minutash, i njejti person prape merr ne telefon urgjencen
Lejeni lejeni, mos hajdeni fare, se gjeta njė prezervativ tjeter~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

njė grua shkon te dyqani i kafsheve e blen ne papagall,kur e blen shitsja i thot se papagalli ben ate qė ti thuash ti. gruaja kur shkon ne shtepi i thot papagallit ngreje komen e majt papagallie ngren , ngreje komen e djatht kurse papagalli ja kthen me ca te rrije un me ..... e nones tate.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Mon Jan 22, 2007 6:16 pm

Ajo: Kur te martohemi ne te dy do kemi tre femije shume te bukur, 2 djem bionde dhe nje goce brune.
Ai: E nga e di ti qe tani me kaq siguri?
Ajo: Sepse atehere do shkoj ti marr serish nga prinderit e mi.

************************************************************


Lisa gjate shetitjes ne park me te emen sheh se poshte barkut te kalit ka dicka qe varet dhe qe ajo se ka pare kurre me pare. Prandaj pyet te emen: "Mami, eshte ky kali i semure?" dhe e ema ja kthen "Jo zemer jo, madje do ishte perfekte sikur yt ate te ishte po kaq i shendetshem!"

`````````````````````````````````````````````````````````````

"I dashur, neser do shkoj tek ime me dhe do kthehem pas nje jave. A ka ndonje gje qe mund te bej per ty?!
"Jo zemer, mjafton me kaq!"

`````````````````````````````````````````````````````````````

Bisedojne dy shoqe me njera-tjetren. "Duhet te kem shume kujdes se mos mbetem shtatzene" - thote njera.
"Po a nuk sapo beri yt shoq nje operacion pas te cilit mbeti steril?!" - e pyet tjetra.
"Po pikerisht aty e kam hallin edhe une" - pergjigjet e para.


************************************************************
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   Mon Jan 22, 2007 7:00 pm

Nje nat djalit i del gjumi dhe shkon te prinderit ne dhome dhe i gjen ne intimitet!Ua mami ca po i ben babib?Po i shfry barkun te keqen mami!Te nesermen djali i thote mamit!O mami kot mundohesh ti shfrysh barkun babit atij ia fryn sekretarja ne pune.
------------------------------------------------------------------------------------

iken ne angli nje refugjat nga vlora dhe regjistrohet si kosovar dhe e pyesin te zyra e emigracionit i thone si e ka flamurin kosova.. vlonjati i thote si joni.

---------------------------------------------------------------------------------

pse bjondet marrin gjithmon makina kabriolet???? sepse ka me shum hapsire per te shtrire kembet
-------------------------------------------------------------------------------------

Nje lepur shkon ne plazh me shokun e tij elefantin .
Sashkojne ne plazh elefanti futet i pari .....
Lepuri kerkon neper ēanta.....
- O Eelefant dil pak dil
- He mor ēa ke ?
dhe del pak
-dil dil edhe pak
- po fol pra ēa ke ?
dhe del komplet
- jo mor hiē po thashe se mi ke marre breket se spo i gjej .
-------------------------------------------------------------------------------------
ajo dyshonte se i shoqi e tradhetonte,ndaj nje dite kthehet heret ne shtepi..dhe vertet e gjen te shoqin me nje tjeter ne krevat.
ajo merr revolen nga sirtari i saj dhe ja drejton vetes.
Burri uleret:-mos e dashur,te lutem mos e bej..
Bjondja pergjigjet:-Pusho budalla,me pas e ke ti rradhen..


-----------------------------------------------------------------------------------

Nje bjonde e martuar mbasi kthehet nga puna e pyet burrin.
Burre ku jane femijet?
Burri: Ne anglishte.
Bjondia: Where are the children?

-----------------------------------------------------------------------------------
Ne shtepine e nje bjondeje bie telefoni.
Bjondja: Po, kush eshte?
Motra e bjondes ne telefon: Une Aferdita jam. Is dad home?
Bjondja: Budallaqe je babai eshte njeri.


`````````````````````````````````````````````````````````````

bjondja nudo para pasqyres.
shikon gjoksin dhe i thote-ta kam bo qejfin me cdo mashkull qe kam shkuar ti e ke marre pjesen tende te kenaqesise.
sheh te prapmet dhe i thote-ti je kenaqur aq shume sa edhe ne kavaje te kishe qene sdo kishe marre aq kenaqesi sa te kam dhene une me cdo mashkull qe kam shkuar.
sheh mes kembeve ...dhe thote-ah,ti ,ti ske goje me fole se per ty e kam hequr nga goja.....

````````````````````````````````````````````````````````

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ^*^barcaleta^*^   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
^*^barcaleta^*^
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Humor-
Kėrce tek: