www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shoqerin Apo Dashurine ?

Shko poshtė 

Shoqerine apo Dashurine ?
Shoqerine
14%
 14% [ 1 ]
Dashurine
86%
 86% [ 6 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Shoqerin Apo Dashurine ?   Sun Jan 14, 2007 12:08 pm

Po e hap kete tem se me ka rastisur shume her kjo gje doja ta dija nga ju ose me te shkruajtur ose me sondazh nuk ka gje. Nqs do ju duhet te zgjidhnit mes dashuris dhe shoqerise ke do zgjidhnit ?

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   Mon Jan 15, 2007 6:45 am

Te dyja shum shum te rendesishme jane por them se do te zgjidhja dashurine ....

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Klevis]

avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   Mon Jan 15, 2007 6:58 am

Inter megjithse ti ke mendimin tend po per mua do ishte me e rendesishme shoqeria pasi shoqerine e ke gjithmon kurse dashurine sot e ke neser nuk e ke vlla megj ai ishte mendimi jot edhe une thash timin Smile Po prap edhe dashuria shume e rendesishme eshte por si shoqeria nuk ke asgje !

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   Mon Jan 15, 2007 7:14 am

Po po [KleviS] por un mendoj edhe kete tjetren . Dashuria nuk gjendet sa hap e mbyll syte ;p . Ndoshta dashurine ti nuk e gjen me ne jete ndersa shoqerine mund ta krijosh nga e para ;p

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Anxhela

avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/10/2006

MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   Tue Jan 16, 2007 12:12 pm

Un jam dakort me Inter Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SKORPIONSKING

avatar

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   Thu Jan 18, 2007 12:56 pm

dhe shoqeria eshte shume e rendesishme por dashuria eshte dicka personale qe te lidh gjithe jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Tironce_Vogel

avatar

Female
Numri i postimeve : 161
Localisation : around the world
Emploi : none of your bisness
Registration date : 31/08/2006

MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   Fri Jan 19, 2007 9:04 pm

Do te zgjidhja Dashurine pasi te vjen vetem nje here ne jete, por pa anashkaluar shoqerine sepse eshte shume e rendesishme ne jete....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.toughchick.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shoqerin Apo Dashurine ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shoqerin Apo Dashurine ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Diskutime Shoqerore-
Kėrce tek: