www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mirmengjesi Te Gjithve!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeLo_CuSToDe

avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Mirmengjesi Te Gjithve!!!   Sun Jan 14, 2007 12:47 am

Mirmengjesi Te Gjithve !!
Mire se ju gjeta ne forum shpresoj qe te kalojm sa me mire sot Smile Ciaoooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Mirmengjesi Te Gjithve!!!   Sun Jan 14, 2007 5:58 am

Mir se na erdhe AnGeLo_CuSToDe Dhe te uroj te kaloni nje koh sa me te mir ne forum

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

avatar

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Mirmengjesi Te Gjithve!!!   Sun Jan 14, 2007 6:41 am

Mire se erdhe . Ja kalofsh mire me ne ketu ne forum Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

avatar

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Mirmengjesi Te Gjithve!!!   Sun Jan 14, 2007 11:42 am

Mire Se Erdhe

shpresoj tja kalosh sa me buckur Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirmengjesi Te Gjithve!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mirmengjesi Te Gjithve!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Prezantimi-
Kėrce tek: