www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ankesat per votat .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Ankesat per votat .   Sat Jan 13, 2007 11:21 am

Ne kete teme ju mund te jepni ankesat qe keni ju ne lidhje me votat dhe me kerkesen tuaj . Stafi yne do te merret me to .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sat Jan 13, 2007 11:46 am

Per Mendimin Tim Aop Duhet Te Ket 10 Vota Dhe Sop 20 Vota Qe Te Marrin Acc Ne Stafin Ton Jepni Mendimin Tuaj

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sat Jan 13, 2007 11:52 am

Dakort .
Per me pak ose me shume nuk jam dakort .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 39
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sun Jan 14, 2007 3:28 am

E shikoj se eshte bere ceshtje diskutimi dhenja apo perzgjedhja e SOP, AOP, qe me kriteret e propozuara nuk mendoj se do jete ndonjehere e realizushme nga ana etike. E theksoj kete jo sepse jam ekspert chati, sepse kam shume pak kohe qe inkuadrohem ketu, por nga pervoja e kesaj e kesaj kohe qe kam qene prezent ne chat, qofte ketu tek radioshqi, qofte tek chate te tjera.
Ketu e kam fjalen tek niveli i etikes se gjithesecilit. Nuk behet fjale per nje titull nderi, por per nje detyre qe duhet te sherbej si model per anetaret apo bashkebiseduesit e tjere, e jo te jete pikerisht ky/kjo person me @ qe te filloje i/e pari/a me sharje e fyerje te te gjitha kategorive.
Duhet qe njerezit qe do te jene ne keto pozicione te marrim persiper edhe peshen e "gelltitjes" se ndonje fyerjeje nga ndonje anetar, apo bashkebisedues i chatit, dhe mos te kalohet ne kunderpergjigje te njejte apo te nje niveli me te larte ofendues.
Prandaj nuk mendoj se vota duhet te jete kriteri kryesor percaktues se kush duhet te jete SOP, e kush duhet te jete AOP.
Kriteret te cilat permenda me siper do te sherbenin per mbarevajtjen e forumit, si dhe te sjelljes se njefare kenaqesie ne mes te pjesemarrseve ne forumin tone apo edhe chatin tone, duke pare nivelin etike dhe edukativ qe do te tregonte stafi drejtues.
Dhe nje dicka tjeter desha te shtoj, duke mos dashur qe t'ju humbas kohen qe te lexoni nje roman.
Kam vene re ne disa forume qe shumica e AOP apo SOP, jane jo vetem femije apo adolishente, por qe nuk kane asnje pike respekti apo etike qytetare. Shpresoj qe ky forumi mos te bjeri pre e te njejtit fat, por pergjegjesit e ketij forumi te marrin parasysh shume me teper kritere per ngritjen ne niveline SOP apo AOP, sesa vetem kriterin "vote maxhoritare."

Flmd dhe te me falni per zgjatjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sun Jan 14, 2007 6:04 am

Me falni tu pyes se te kush po i beni keto ankesa tek ai qe i ka ber rregullat?
RRegullat jan rregulla dhe jan per tegjith Forumi ditadites eshte ne ngritje te Anetarve dhe votat nuk do rrin gjithmon 15 Aop Dhe 30 Sop tani per momentin Jan 15/30 dhe mos beni ankesa se jan mir flm

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sun Jan 14, 2007 7:36 am

E shoh se te gjithe keni ngaterrar temen . Kjo teme nuk eshte per te dhene mendimin tuaj per sa vota duhet Aop dhe sa vota duhen Sop . Kjo teme eshte hape nqs ju mendoni se mund te kete ndonje manipulim votash . Ma manipulimet nqs ka do te merremi ne .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
DOCTORMale
Numri i postimeve : 14
Age : 39
Localisation : USA
Emploi : I will tell you later
Loisirs : NONE
Registration date : 08/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sun Jan 14, 2007 11:12 am

Me duket se me paske keqkuptu. Mgjate nuk shkrova per te marre titull AOP apo SOP, sepse nuk vuaj per tituj te nderuar.
Mgjate zoti mbare ja u prifte ne iniciativen tuj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.net
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   Sun Jan 14, 2007 11:49 am

Jo me lal kjo qe shkruvu ishte nje rekujtim teme .

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankesat per votat .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesat per votat .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: