www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ankesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Ankesa   Sat Jan 13, 2007 11:03 am

Ketu Mund Te Beni Ankesa Per Ndonje Sop Ose Aop Qe Ju Ka Ber Ndonje Gje Qe Nuk Eshte E Drejt Dhe Stafi Do Merret Me Ate Pune !

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Thu Jan 18, 2007 7:29 am

hiiiiii [Klevis] deshta veq me pyt dicka

sa her shkoj te radioshqip.org edhe i try 2 join chat /join #shkodra nuk me len mu fut ne kanal pseeeeeeeeeeeeeeeee??????

apa sdin gja ti per kyt pun Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Thu Jan 18, 2007 7:34 am

Ehhhhhhhh [Master] ose i Ircop ma mbydh dhomen teme Sad Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Thu Jan 18, 2007 7:45 am

Pershendetje amerikane_kisss ju nuk mund te futeni ne kanalin #shkodra nga qe ne ate moment qe provon ti nuk do te ket usera ne te por ti duhet te provosh #shqiperia qe jemi tegjith aty
Chat Radioshqip eshte vetm i Radioshqip nuk eshte e i berzier me Fajtori ose albasoul jemi network vetem ne

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Thu Jan 18, 2007 7:50 am

Sa i eger je me pergjigje mer [Master] papapappa Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
amerikane_kisss

amerikane_kisss

Female
Numri i postimeve : 334
Age : 29
Localisation : nEw yOrK
Registration date : 26/10/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Thu Jan 18, 2007 7:54 am

thanks per pergjigjen Wink


kithhhhhhhhhzzzzzzzzzz vllacko Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Thu Jan 18, 2007 8:09 am

thanks motla per kisssssss dhe un te puc te faqja ..
inter nuk jam mer i eger un un jam i qet gjithmon Very Happy

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
SKORPIONSKING

SKORPIONSKING

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Localisation : elbasan(detroit)
Emploi : hacker
Loisirs : hacker
Registration date : 17/01/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa   Fri Jan 19, 2007 9:28 am

pershendetje me respektin me te madh kerkoj ndihme :
cfare kushtesh duhet te permbush per te qene pjese e stafit tuaj .
ne baze te kushteve une do te shkruaj se cfare di te bej dhe nese e meritoj nje op .

faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankesa   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: