www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem

Shko poshtė 

Cfare Mendimi Keni Per Kete Grup Cunash
Shume Mir
91%
 91% [ 10 ]
Mir
0%
 0% [ 0 ]
Mjaftushem
0%
 0% [ 0 ]
Keq
9%
 9% [ 1 ]
Totali i votave : 11
 

AutoriMesazh
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Fri Jan 12, 2007 4:19 pm

Ketu Do Te Gjeni Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
AnGeLo_CuSToDe

AnGeLo_CuSToDe

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Sat Jan 13, 2007 3:31 am

[Klevis] Je Njesh LaL ,CarpeDiem me ty skam shum muhabet per mos te them fare Po Nejse ReSPeKTe Ēuna Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Sat Jan 13, 2007 4:58 am

hiihihihih kikirikat un u kam dhe nga nje i keq Razz
mos u merzisni ju re se te dy te mir jeni Razz

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Wed Jan 17, 2007 10:40 am

hihiihihiihiiihihiihihihih krokodilat ku jeni re njesha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Alibaba_Me_40_Hajdut

Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 32
Localisation : no koment
Emploi : sdfg
Loisirs : asdasda
Registration date : 16/01/2007

MesazhTitulli: oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ku Vete Re [KleviS]   Fri Jan 19, 2007 3:40 pm

oooooooooooo Klevo Ku Je re Sa shume paske pire re sa edhe syte te jane fryre hahahahahahahhaha mire vlla mire kete tjetrin nuk e njof por mire Razz hehehe Kalofshi Keksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Ares-Br.Tk
Anxhela

Anxhela

Female
Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/10/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Sat Jan 20, 2007 2:40 am

uuu Kevi dhe Glidiiiiii.Muuuuuaaah te dyve she jeni shum te mil!!!! geek lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ilda

ilda

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Localisation : itali
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Tue Jan 23, 2007 1:32 pm

ue me ne fund shoh klevon me hihihihihihi:D Very Happy Very Happy
respekte cuna:) lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Wed Jan 24, 2007 12:52 pm

Hahahahahahahaha rrofshi rrofshi qe te gjithe jeni njisha o alibaba ti e di qe une spi mer Razz lol! hahahhahahahhah ilda me ne fund me pe edhe ti po nuk shkruajte se si te dukemi Embarassed anxhela kiss yllo kalofshi mire all cheers

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
ilda

ilda

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Localisation : itali
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   Wed Jan 24, 2007 12:55 pm

hmmmmmmmm si dukeni

po sigurisht flam fare:)))))))))))))Very Happy Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotot E [KleviS] Dhe CarpeDiem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Fotografit e anetareve-
Kėrce tek: