www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin Aop,SOp,Ircop?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PASIONANTI

PASIONANTI

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 68
Localisation : TIRONA
Emploi : bosh
Loisirs : bosh
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin Aop,SOp,Ircop?   Fri Jan 12, 2007 3:24 pm

Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin rritje"Gradash"?
Nese cdo anetar i thjeshte ne chat do kerkonte Aop dhe cdo Aop do kerkonte Sop e keshtu me radhe IRCOP etj...?E zeme se te gjithe e plotesuan numrin e votave dhe e fituan te drejten e te qenurit Aop,Sop,Ircop etj,cfare do ndodhtene kete rast?!
Per mendimin tim kjo menyre e te perzgjedhurit nuk eshte efikase me shume sesa e drejte.Nuk duhet te harrojme qe ne kete menyre manipulimet nuk mund te shmangen sepse cdo Moderator i thjeshte apo SuperModerator i forumit mund te ndryshoje votat ne sondazh (pa paragjykuar asnje).
Jam kunder kesaj menyre perzgjedhjeje por jam pro te gjitheve atyre qe kane bo kerkesa se e meritojne ti rriten gradat si frekuentues te Radioshqip:P. Kalofshi mire;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.PASIONANTI.org.al.com
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin Aop,SOp,Ircop?   Fri Jan 12, 2007 4:29 pm

NUk do ndodh as gje se Kerkesat per aop/sop/ do mbarojn ne 20/01/07 deri me 20/02/07

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
PASIONANTI

PASIONANTI

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 68
Localisation : TIRONA
Emploi : bosh
Loisirs : bosh
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin Aop,SOp,Ircop?   Sat Jan 13, 2007 4:09 pm

Shpresoj te jete bo me e mira deri ne ate date Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.PASIONANTI.org.al.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin Aop,SOp,Ircop?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do ndodhte nese te gjithe do kerkonin Aop,SOp,Ircop?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: