www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pse Mos Te Jem SOP ;)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIO

NIO

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 34
Localisation : Albania
Emploi : Berat
Loisirs : InsPektoR
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Fri Jan 12, 2007 11:14 am

Ne se ju jeni Dakort qe BlockeR Te jet ne Stafin ton Ju lutem Jepni voten PO ne se nuk jeni JO

Postimi do te jet 24 or I vlefshem ne se nuk behen 30 vota NIO nuk do te shtohet ne @ Votimet mbarojn 20:45 / 13.01.07
Nuk Di Cfare Tju Them Po Deshet Jepeni 1 Vot Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.worldj2007.tk
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Fri Jan 12, 2007 12:56 pm

Nga Une E Ke Voten Po Fol Me Master Qe te Te Ver Sondazh Nio Nga Mua E Ke Voten Tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
AnGeLo_CuSToDe

AnGeLo_CuSToDe

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Fri Jan 12, 2007 1:49 pm

Ere ate me thuaj dhe mua ti pse mos te jesh Razz Voten Time Dihet Qe E Ke Vlla Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
AdiNumri i postimeve : 11
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Fri Jan 12, 2007 1:52 pm

na une e ke voten:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LukasMale
Numri i postimeve : 21
Age : 33
Localisation : Tirane
Loisirs : Shiperia e Bashkuar Per Shqiptare Te Bashkuar
Registration date : 24/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Fri Jan 12, 2007 2:11 pm

Me te dy durt e ke ene prej meje. Ishalla e mer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Sat Jan 13, 2007 2:38 am

uhuhuhuh sop re e ke direkt nga une ishalla te ben jam prooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eraldiMale
Numri i postimeve : 2
Age : 36
Localisation : berat
Emploi : auuuuuuuu uuuuiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuu
Loisirs : eraldi
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Sat Jan 13, 2007 10:32 am

e jap voten time per nio sepse eshtenje djal shume i mire dhe i komunikueshem me te gjithe njerezit e them kete sepse me ka ndihmuar ne te gjitha veshtiresite qe kam pas them se edhe te tjera si mua mund ti kete ndihmuar atehere pse nuk mund te jete sop nio nuk eshte nje njeri qe e respektojnete tere ketu ne chat e them keteedheper ata paka shume njerez qe nuk e njohim mire po nqs do e njihni do te me
besoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Sat Jan 13, 2007 10:56 am

NIO Akoma Se Ke Marr Ti Mer lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   Sun Jan 14, 2007 5:41 am

NIO Ju Nuk I Mbushet Votat Per 24 Ore Tema Mbyllet !

_________________
∙•●∙•●∙•● ® [KleviS] ® ●•∙●•∙●•∙
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse Mos Te Jem SOP ;)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse Mos Te Jem SOP ;)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: