www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LexoJeni Dhe Vleresojeni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 9:50 am

Pashe Shume Nga Ju Qe Kishit Postuar Dhe Shumices Ja Dhash Voten Se Jane Sjelle Shume Mire Dhe Mendova Per Veten Time Qe Te Bej Ne Une I Kerkese Per Ircop Full Pra Pres Votat Tuja . Pothuajse Une Kam Gati Nje Vit Ne Kete Server Dhe Me Doli Mjekrra Jam Me I Vjetri Ketu Ne Server Dhe Ne Doren Time Jane Shtuat Edhe Hequr Shume Operatore Dmth Kam Bere Nje Staf Te Mrekullushem Jam Kujdes Jasht Mase Per Kete Server Ene Kam Largu Shume Flodista Plus Qe I Kam Heq Dhe Operator Qe Kane Pass . Prandaj Te Dashur Forumista Vendosa Te Kerkoj Per Nje Ircop Full Ska Rendesi Mos Votoni Mjaftoni Te Merrni Guximin Te Lexoni Postimin Tim.Flm Per Me Shume Info Ndodhem Ne Serverin Irc.ShqipKiss.Com Me Nick NdEsHkUeSi

Me Respekt Te Vecante Per Stafin E Forumit Dhe Stafin E Irc.ShqipKiss.Com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:03 am

Are Pse Spostoni Ju Keni Turp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:05 am

Pupuppupup Sa Popull Me TurP Qe Jeni Ju pupuppupup
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CarpeDiem

CarpeDiem

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Localisation : Tirana
Emploi : student
Registration date : 16/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:12 am

ej Gen vallaj per ty e jap voten tamom daje se vetem nje Ndeshkus kemi edhe me ke rrit (ne fushen e chatit mer se...hahhaha ) kshu qe po te boni pun vota ime e gzofsh po nuk te boni pune kom me i shku masterit ne londer e pastaj e di vet ai se ca i bej... Tung lale:)Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:12 am

Nje nuk ke vene sondazh dhe dy kur te nderrosh emer dhe avatar ketu ne forum do te te jap voten time Smile (negative normal Smile))) )

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
BlockeRMale
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Localisation : WorlD
Emploi : student
Loisirs : hahahahahah
Registration date : 07/01/2007

MesazhTitulli: jam dakort qe ndeshkuesi te marre ircop full   Fri Jan 12, 2007 10:15 am

sic e thashe edhe me lart une jam dakort qe ndeshkusi te marre ircop full sepse eshte cun njish .lol.dhe me te vertete ka bera shum per serverin irc.shqipkiss.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbStar.Tk
CaSaNoVaNumri i postimeve : 1
Registration date : 05/10/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:18 am

Naqe Ashtu Si Ke Marr Sop Prej Meje Edhe Ircop Full E Mer Per Mu P a Problem Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:22 am

Ok ok por Ndeshkuesi nuk jam i sigurte nqs kerkesa jote do te merret parasysh lal ngaqe nuk jam i sigurte nqs [Master] e ka lene kete teme hap edhe per Ircop . Kshu qe besoj se vendimi perfundimtar i takon [Master] ...
Por nuk jam dakort qe Ircop t'i zgjedhin formistat sepse Ircop eshte SHUM ...

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
CarpeDiem

CarpeDiem

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Localisation : Tirana
Emploi : student
Registration date : 16/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:33 am

ej CaSaNoVa naqe edhe un prej teje e kom mor sop mer ca bohet per naj ircop edhe per mu hahaha SmileSmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
CarpeDiem

CarpeDiem

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Localisation : Tirana
Emploi : student
Registration date : 16/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:47 am

je Inter pse nuk fol ti mer dele apo te ka mor molli me ti thy ato dy kicat e para? hahhahah lol Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:52 am

Hup re CarpeDiem tani sapo more sop do dhe ircop hup re Smile Thyej kicat Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
AnGeLo_CuSToDe

AnGeLo_CuSToDe

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 31
Localisation : Ku Ka Remuj
Emploi : Student / Oficer krimesh
Loisirs : Shoqeri, femra dhe para
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 10:56 am

Pooo Reee Pse Cfare Te Mungon Ty Mos Qe Mos Te Maresh "" ircop full "" He . . . .Do Gjej Dhe Nja Dy Ketu Qe Te Japin Voten Smile lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.Radioshqip.org
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 12:36 pm

Rrofshi te gjithe jeni njesha inter shume llafe paske nqs je jo voto jo ok se si me shume kunja po flet si noi administrator ok hajde shnet o jo o po ene mos diskuto shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdiNumri i postimeve : 11
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 12:41 pm

e jap voten per tony montana pro se a cuni ma i mire qe ka serveri radioshqipit:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[Klevis]

[Klevis]

Male
Numri i postimeve : 44
Age : 33
Localisation : Shqiperi/Tirane
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 12:41 pm

Per mendimin tim ti jepet ircop pa vota fare ska nevoj vota per ate e shini edhe vet qe ska asnje jo nejse master per mendimin tim tja japesh urdher ky Razz ja vlen sinqerisht shko mba ircop kot qe s`hy naiher edhe nuk mban Ndeshkuesin qe e ke 24 ore aty dhe di ti kapi proxyt:P nejse ndeshkuesi mos e vrit menjen se ke per ta mor naqe se e di masteri pastaj hehehhehehe masterk kiss babe Razz Razz Razz Razz cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://klevimaska2002.50webs.com
Baby_GirlNumri i postimeve : 3
Registration date : 15/10/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 1:03 pm

poooooooooooooooooooo jam dakorddddddddddddd kisssssssssssssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
_TONY_MONTANA_

_TONY_MONTANA_

Male
Numri i postimeve : 14
Age : 31
Localisation : Elbasan
Registration date : 26/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 1:06 pm

Huhuhuhuhuh vdeksha per ty une sa e mil qe je te kam xhan kissss ene kte se prisja voten tende te kam xhan shyqyr femra pare qe me voton Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIO

NIO

Male
Numri i postimeve : 6
Age : 34
Localisation : Albania
Emploi : Berat
Loisirs : InsPektoR
Registration date : 10/01/2007

MesazhTitulli: Sa vota do ;)   Fri Jan 12, 2007 1:26 pm

Un Do Te Votoj re dele gjithmon se na ran lesht ne chat kaq kohe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.worldj2007.tk
[Master]

[Master]

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Fri Jan 12, 2007 1:40 pm

Tema juaj Mbydhet nga qe Nuk ka shtime per ircop dhe shtimet per ircop nuk ka me vota kur te kemi nevoj per ircop e bej un kerkesen dhe ke te zgjedhim flm per mirkuptimin

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
[Inter]

[Inter]

Male
Numri i postimeve : 352
Age : 27
Localisation : Shkoder . Veri per ato qe nuk e dine ;p
Emploi : Student & Punonjes ne nje Net Caffe
Loisirs : Shum shum shum sa nuk di me i numru ;p
Registration date : 11/11/2006

MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   Sat Jan 13, 2007 2:24 am

_TONY_MONTANA_ shkruajti:
Rrofshi te gjithe jeni njesha inter shume llafe paske nqs je jo voto jo ok se si me shume kunja po flet si noi administrator ok hajde shnet o jo o po ene mos diskuto shume

LoL edhe un per te miren e serverit po flisja por sa per voten ta kam dhene pro sepse e di qe je i mire ne server dhe nganjehere na ruan lesht nga floodet Smile

_________________
Proud To Be Albanian !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AlbTek.Com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LexoJeni Dhe Vleresojeni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LexoJeni Dhe Vleresojeni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Chat-
Kėrce tek: