www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 UJORI (20/1-19/2)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: UJORI (20/1-19/2)   Fri Jan 12, 2007 6:40 am

Qė nga fillimi i vitit parashikohen ndryshime tė shumta pėr ju, por duhet tė jeni ju vetė qė tė stimuloni evenimente me njė impenjim tė mirė dhe me njė dėshira pėr kėto ndryshime. Do tė keni njė influencė negative nga Saturni pėr tė gjithė vitin, deri nė nėntor, por duhet tė bėni kujdes nė gjithēka qė bėni. Do tė gjeni tek miqtė tuaj njė ndihmė te mirė pėr tė zgjidhur situatat e komplikuara. Kujdes me partnerėt, tė cilėt do tė jenė gjithnjė e mė pak tė disponueshėm pėr t’ju dhėnė tė njėjtėn liri qė keni pasur nė tė kaluarėn. Nėse do tė arrini tė menaxhoni mirė situatėn, do tė keni njė raport akoma mė tė stabilizuar, pėrndryshe do tė rrezikoni ndarjen. Do ta mbyllni vitin 2007 me njė pėrmirėsim tė jashtėzakonshėm falė kalimit tė Jupiterit nė shenjėn e Shigjetarit, i cili do tė sjellė optimizėm dhe fat pėr tė gjithė ju.

Dashuria
Kujdes nga konfliktet me partnerin, sidomos nė pjesėn qendrore tė vitit. Mund tė keni nj thyerje definitive, por do ta merrni veten nga nėntori e mė pas. Puna Do tė jetė njė vit shumė i ngarkuar pėr sa i pėrket punės, por qė ju do tė arrini tė keni rezultate vetėm nėse impenjoheni pozitivisht. Do tė keni edhe gjėra tė paparashikuara, tė cilat duhet t’i vlerėsoni mirė.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
UJORI (20/1-19/2)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: