www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 BRICJAPI (22/12-20/1)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: BRICJAPI (22/12-20/1)   Fri Jan 12, 2007 6:39 am


Yjet do tė ndihmojnė tė gjithė tė lindurit nė shenjėn e Bricjapit, duke fshirė periudhat e vėshtira tė tremestrit tė fundit tė vitit 2006. Falė Afėrditės dhe Marsit tremestrin e parė tė 2007-ės do ta kaloni nė mėnyrė shumė pozitive, sidomos pėr sa i pėrket anės sentimentale. Kush ka njė partner do tė jetojė njė periudhė emocionesh dhe pasionesh tė forta, pasi rastet pėr t’u njohur do tė jenė tė shumta.
Puna do ju japė siguri dhe mundėsi pėr tė pėrmirėsuar kushtet ekonomike. Kujdes nė muajt prill dhe maj, kur Marsi nė opozitė mund t’ju bėjė qė tė takoni vėshtirėsi tė paparashikuara, sidomos pėr projekte tė reja. Mund tė kaloni njė periudhė tė vogėl krize, duke filluar nga tetori, kur do t’ju duhet tė vlerėsoni me kujdes situatėn e punės dhe sidomos atė ekonomike. Kujdes, mos krijoni besim tek disa njerėz pėr tė menaxhuar paratė tuaja. Sidoqoftė, do tė jenė vetė evenimentet qė do t’ju vijnė pėrballė e qė do t’jua zgjidhin nyjat dhe do t’ju largojnė andrallat.
Dashuria
Raste tė mira nga pikėpamja sentimentale, sidomos nė tremestrin e parė tė vitit. Tė reja nė mbėrritje pėr tė gjithė beqarėt. Pėr tė gjithė ata qė po jetojnė raporte tė konsoliduara, mund tė arrihet nė zgjedhje tė rėndėsishme. Puna Tė shumta mundėsitė pėr ndryshim gjatė javės, kujdes nė muajt e fundit, kur do tė mund tė takoni ndonjė problem tė vogėl tė paparashikuar.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
BRICJAPI (22/12-20/1)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: