www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 SHIGJETAR (22/10-21/12)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: SHIGJETAR (22/10-21/12)   Fri Jan 12, 2007 6:38 am


Influenca pozitive e Saturnit do t’ju shoqėrojė pėr tė gjithė vitin. Fillimi i 2007-ės do tė jetė optimal pėr t’ju hapur horizonte tė reja dhe rrugė tė reja. Impostoni gjithēka duke filluar nga janari, duke shfrytėzuar atmosferėn optimale. Duke filluar nga marsi, me Mėrkurin nė opozitė do tė jetoni njė periudhė krize, sidomos nė fushėn afektive. Muajt mė tė mirė pėr tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė shpirtit binjak do tė jenė qershori, korriku dhe gushti. Kėshtu qė do tė jetoni aventura tė reja dhe tė pėlqyeshme. Periudha e vjeshtės do tė jetė e pėrshtatshme pėr tė bėrė zgjedhje, qė kanė tė bėjnė me punėn tuaj falė influencės sė Saturnit, ku do tė arrini tė gjeni njė rrugė tė duhur. Duke filluar nga 25 nėntori, Jupiteri do tė hyjė nė shenjėn tuaj dhe gjithēka do tė bėhet shumė mė e lehtė.
Dashuria
Pėr tė gjithė ata qė po jetojnė histori tė paqarta, ky do tė jetė viti i ndryshimeve, pėr shkak tė krizės me partnerin e vjetėr nė muajt e pranverės. Vera do tė jetė intensive, me njohje dhe histori tė reja. Puna Njė periudhė shumė e ngjeshur me punė do tė jetė vjeshta, ku do t’ju duhet tė bėni zgjedhje tė rėndėsishme

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
SHIGJETAR (22/10-21/12)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: