www.Radioshqip.org

Forum
 
CalendarForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 AKREPI (22/10-21/12)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[Master]

avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Age : 34
Localisation : London
Registration date : 23/08/2006

MesazhTitulli: AKREPI (22/10-21/12)   Fri Jan 12, 2007 6:36 am

Fillimi i vitit 2007 do tė jetė paksa i rrėmujshėm pėr akrepat, pėr shkak tė kalimit tė Marsit nė opozitė me diellin tuaj, i cili do tė stimulojė nė mėnyrė negative kuadraturėn e Saturnit tek Luani. Prandaj duhet tė bėni kujdes nė zgjedhje dhe nuk duhet t’i besoni shumė instinktit, dhe ruhuni nga janari deri nė shkurt. Gjithēka do tė rifillojė mirė duke filluar nga marsi, falė kalimit tė Afėrditės tek Peshqit. Parashikohet njė ndėrprerje e marrėdhėnies me partnerin aktual pėr tė kaluar nė njė lidhje tjetėr. Mund tė jetė periudhė edhe e zgjedhjeve tė rėndėsishme, mbase edhe e ndonjė martese. Gjithēka do tė fillojė tė shkojė mirė nė punė dhe nė jetėn afektive, duke filluar nga fundi i gushtit. Do tė kaloni njė periudhė tė vogėl krize pas pushimeve nė muajt shtator dhe tetor me pak nervozizėm. Do tė jetė Afėrdita, e cila nė dhjetor do t’u sjellė qetėsinė dhe paqen.

Dashuria
Do tė jetė njė vit i zgjedhjeve tė rėndėsishme, sidomos nė muajt mars dhe prill. Kujdes nė fillim tė vitit, i cili nuk do tė jetė shumė pozitiv. Nė muajt janar dhe shkurt kujdes, mos u bėni xheloz dhe nervoz kot sė koti, sepse nė kėtė mėnyrė mund tė shkatėrroni njė lidhje shumė tė mirė. Puna Pjesa qendrore e vitit do tė jetė ajo mė e mira nė tė cilėn mund tė shpreheni mė mirė edhe me kolegėt tuaj. Kujdes nė muajt shtator, tetor dhe nėntor.

_________________
ŗxŗ(L)ŗxŗ Me jep Vetem zemren
te jap gjithe jeten
ŗxŗ(L)ŗxŗ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Radioshqip.org
 
AKREPI (22/10-21/12)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.Radioshqip.org :: Horoskopi-
Kėrce tek: